Love_Love_Love_• 31 октября 2023

Декілька днів не виходить з голови, чому в житті буває такий жах?

В мене є одна знайома, дуже мила, щира, добра, позитивна, світла та красива жінка.
В кінці 21 року перед Новим Роком в неї раптово помер соловік, молодий мужчина, 44 роки, після цього війна, вони з Херсону, будинок розбомбили, вона з дітьми виїхала, мама, брат і інші рідні залишились в окупації, пізніше затопило будинок матері, пізніше розбомбило її машину. От декілька днів тому вона написала що мама померла, теж не стара жінка.
От як так? Чому так?
Вона тримається і навіть добре тримається, на відміну від дуже багатьох які сидять на попі рівно, досить впевнено, важко, але зціпивши зуби влаштовується в іншій країні. Дуже хочу щоб в неї все було добре.
Але нам дають стільки скільки ми можемо витримати чи як це все працює?
ішо• 31 октября 2023
хто що дає?
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2023
Ответ дляішо
хто що дає?
Бог, доля, вищі сили
Ви прям зовсім не зрозуміли про що йдеться?
coch100• 31 октября 2023
Столько горя сейчас вокруг, ужас(
ішо• 31 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Бог, доля, вищі сили
бога не існує, інакше всі були б щасливі
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2023
Ответ дляішо
Ок
Remensa• 31 октября 2023
Те, що померли родичі - це погано. Але вона в іншій країні, здорова , з двома здоровими дітьми. Вона може жити і працювати.
Чого вона бідна?
І про якого бога ви тут згадуєте?
Marie-Antoinette2• 31 октября 2023
Таких як вона зараз кожен пʼятий, ця клята війна забрала у багатьох рідних, близьких, майно, і то ще не конець нажаль, життя поділилось на до і після у багатьох
Dark_Yasna• 31 октября 2023
Ответ дляішо
считаю, что бог и дьявол одно лицо, смотря на все что происходит.
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2023
Ответ дляRemensa
Чого вона бідна?
І про якого бога ви тут згадуєте?
Чого вона бідна? А з чого ви взяли що вона бідна?
Seehund• 31 октября 2023
У всех свои горести, мало у кого никто не умирал, мало кто ничего не терял в войне, особенно если человек в зоне фронтовых действий был. У каждого своя история.
Э-велин@• 31 октября 2023
Ответ дляішо
Если бы все жили по закону Бога, были бы счастливы. А его даже не читают, не знают, живут по прихотям и законам дьявола, а претензии к Богу.
По закону Бога, например, все гадалки, экстрасенсы и маги - это слуги дьявола, которые приводят к нему души, за маленькую плату - узнать будущее. Так же, как со времен Адама и Евы, узнать добро и зло, ничего не изменилось.
Вот вы знаете, что гадать по закону Бога запрещено?
Мандарина• 31 октября 2023
Ответ дляішо
Да, это же Бог все делает за людей)
Женщина_в_лосинах• 31 октября 2023
никак это не работает, всякое в жизни бывает. Просто человек склонен искать совпадения, мистифицировать даже обычные вещи
ennSe• 31 октября 2023
Ответ дляішо
з чого ви взяли що місія бога зробити всіх щасливих?
оле-чка• 31 октября 2023
Статистика інсультів, інфарктів збільшилася з війною, хронічні захворювання від стресу прогресують.
Бережіть дівчата себе
Allka- skakalka• 31 октября 2023
Теперь её ничего не держит ,так бы она переживала за маму , теперь руки развязаны ,обустраиваться и жить счастливо .Даже после самой тёмной ночи , будет рассвет ! .
А вообще в этом году столько неожиданных смертей , среди военных в том числе ,много людей погибло в окружении ,очень бьёт по психике .
сейчас живёшь ,а что будет через 5 минут неизвестно .
Тяжёлое и страшное время проживаем !
snejs• 31 октября 2023
Ответ дляішо
Грешили бы , грешили и все равно были бы счастливы, не было бы наказания за грехи?
Oksiz• 31 октября 2023
Ответ дляennSe
Ну скорее всего он родитель- токсик. Говорят, всех любит
ennSe• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
люди до нього не звертаються, то він їх не чує.