миссДавеча• 31 октября 2023

Відсутність табло з курсом в обмінниках позитивно вплинула на суспільство?

Як ви вважаєте, чи було це правильним кроком? Я взагалі не знаю який зараз курс в обмінниках, не слідкую за його коливанням. А так було йдеш на роботу, кожного дня зустрічаєш і дивишся на ці стрибки. Паніка якась находила.
Результат:
вже голосів: 261
119 (45.59%) Результат
113 (43.3%) Поваливало негативно
29 (11.11%) Повпливало позитивно
Бритоножка• 31 октября 2023
За год ничего не изменилось, стабильно плохо.... Привыкать начинаем.
Кучерявочка• 31 октября 2023
Никак не повлияло. Кто следит за курсом и кому это нужно и так знают, а те, кто не следит и ему это не нужно - им все равно
ИНЬэтовамниЯНЬ• 31 октября 2023
Именно об этом я каждый день в 6 утра думаю. Да.
Свій варік• 31 октября 2023
Дурня якась відсутність інформації на табло. Кожен раз коли треба в обмінник думаю який дурвк це придумав. Треба додатково йти, витрачати час, знову повертатися ....’Полегшили’ життя однозначно
Майор Медуза• 31 октября 2023
Чергове на*балово від зекомандИ. Бо за курсом все одно слідкують, обмінники поробили канали в телеграмі, курси банків теж можна бачити. Але ж воно чогось вважає якщо як страус голову в пісок, то і все ок , проте в цьому випадку зад лишається безпорадним.
Говорю відверто• 31 октября 2023
Так же как и переименование улиц,и смена табличек на учебных авто с У на Н. Никак.. Вы не знаете какой курс но прийдя за продуктами,не замечаете,как все подскочило?
Remensa• 31 октября 2023
Я в сім годин ранку думаю про кур яйця. Скоро по 70 будуть.
Срочнокпсихологу• 31 октября 2023
Ответ дляСвій варік
Вам прям каждый день надо в обменник ходить? У каждого в руках телефон. Узнать курс -минутное дело. Не выдумывайте проблему там, где ее нет.
А у нас макарошки• 31 октября 2023
Хорошо, когда не горят вывески . А так, когда нужно узнать курс и так в интернете узнаю
Тень льва• 31 октября 2023
Просто глупость несусветная . Зашёл в нет -все котировки
осень харашо• 31 октября 2023
Було б добре , щоб ті контори поприбирали , взагалі , а то вже на кожному кроці (
Шалена красуня• 31 октября 2023
Напевнотнегативно, бо я вже не прагну навіть заощаджувати і відкладати
Плакулька• 31 октября 2023
Позитивно. Я нервничала, когда утром ехала и смотрела на курс. Сейчас вообще о нем не думаю.
автор миссДавеча • 31 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Я теж про це кажу. Принаймні в моєму випадку теж так
Латвийские_Номера• 31 октября 2023
Відсутність табло не вплинула на стабільність гривні
Василина Семеніч• 31 октября 2023
До сих пор мерзость.. прикрыть
И куда мы про ЕС? Прикрыть дырки
Репетиторша• 31 октября 2023
Какой-то бред 🙄 с скрытием информации о курсе. Только лишних движений добавили, теперь нужно зайти, посмотреть какой курс. Очередное замаливание глаз людям. Экономика в жопе, цены космос, но курс не покажем, сами ищите в интернете. Когда курс начал стремительно ежедневно расти, вот и решили таким образом погасить панику, наверное это сработало психологически. Но такими темпами скоро будет из под полы и шепотом.
Свій варік• 31 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Незручно і крапка
Оля_с_киркою• 31 октября 2023
Ответ дляосень харашо
От ви інтересна, а де наші біженці які катаються туди сюди без перестану будут обмінювати свої пособія?)
Репетиторша• 31 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Очень часто реальный курс не совпадает с информацией в интернете, так что эта фишка оказалась мыльным пузырем. Гривна от этого стабильнее не стала, а лишних движений добавилось.
Мальчун-задирун• 31 октября 2023
да я подписалась на телеграм канал одного обменника с нормальным курсом)
Дверной_Проем• 31 октября 2023
Ответ дляRemensa
Вже й звикли-70,то 70.Але то я їх не їм,то мені все рівно.
Я не в теме• 31 октября 2023
Ответ дляСвій варік
Ну, як який, у нас вся влада наразі в руках монобільшості й президента. Це одна з обіцяних фішечок, мабуть
Леди_в_ночи• 31 октября 2023
У вас паніка тільки від курса була) моя ви радість. Від цін в магазинах та аптеках , які постійно збільшуються у вас паніки немає?
ЗавЛабСнаб• 31 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Зєлєнь ще й не таке дно проб´є....
vita-trembita• 31 октября 2023
В Україні за останні тридцять років настільки добре існує чорний ринок валюти, що ті, кому треба валюта, дуже рідко нею цікавляться в обмінниках. Табло для тих, хто купує 100 доларів раз у два місяці.
Куда_бежать• 31 октября 2023
Ответ дляосень харашо
Реально ,обменники и аптеки ,ещё и секонды ,это в Харькове так
Зоя Жорівна• 31 октября 2023
Чи то я так «цікавлюсь», чи взагалі цього не помітила і не знала. А давно зникли вивіски? Чи на днях?
Мальовнича даль• 31 октября 2023
Ответ дляСвій варік
Це придумала Рашка…..
Лика-прилипка• 31 октября 2023
У мене співпало із ростом зарплати. Тому раніше я постійно бігала міняла чоловіка зарплату, а зараз зарплата дозволяє не міняти гроші, а відкладати. Але з іншого боку чоловік пішов служити, відповідно зарплата у валюті практично припинилася, лише відсотки раз в два місяці