миссДавеча• 31 октября 2023

Відсутність табло з курсом в обмінниках позитивно вплинула на суспільство?

Як ви вважаєте, чи було це правильним кроком? Я взагалі не знаю який зараз курс в обмінниках, не слідкую за його коливанням. А так було йдеш на роботу, кожного дня зустрічаєш і дивишся на ці стрибки. Паніка якась находила.
Результат:
вже голосів: 261
119 (45.59%) Результат
113 (43.3%) Поваливало негативно
29 (11.11%) Повпливало позитивно
Щас ухожу• 31 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Чорний то вирішить. Ми квартиру не так давно купляли на первинці, здавали більше ста тисяч, також через мінял.

Але люди, хто просто відкладає і міняє невеликими сумами - то не зручно. Принаймні, мені не зручно.
Так и меня просто бесит. Потому что очень часто нужны небольшие финансовые операции и меняла это все же время, привязка, а так идешь мимо, глянул курс. Все эти курсы в телеге то не всегда реальность.
Inci• 31 октября 2023
Позитивно, когда надо смотрю через интернет и всё
Даха-сваха• 31 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну какое сокрытие информации, вы о чем? Люди, которые часто делают обмен, используют одни и тебе обменки. У них есть сайты. Заходишь, смотришь. Сравниваешь с курсом на межбанке и принимаешь решение. Например, я не покупаю валюту каждый месяц. И мне эти мигающие табло погоды не сделают. Тут еще играет психология толпы, которая вообще до этого не покупала валюту. Увидели, что курс на 5 копеек поднялся, разогнали волну и бегут все скупать валюту. Из-за этого он еще на +10 копеек вверх ползет.
Заходишь, смотришь,сравниваешь, ага очень удобно)) посмотрел на табло и все! вот это удобно!
Кучерявочка• 31 октября 2023
Ответ дляосень харашо
Було б добре , щоб ті контори поприбирали , взагалі , а то вже на кожному кроці (
А чем они мешают?
Ольга520• 31 октября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так же как и переименование улиц,и смена табличек на учебных авто с У на Н. Никак.. Вы не знаете какой курс но прийдя за продуктами,не замечаете,как все подскочило?
У- це учень. Хто такий Н? Від якого слова?
Само_достаточная• 31 октября 2023
Еще б сраный марафон отключили и никакой паники на Титанике
Remensa• 31 октября 2023
Ответ дляЗубачистка
Возле дома уже с месяц по 75
Жесть
Remensa• 31 октября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
О, то треба прибрати цінники з магазинів, щоб вони народ не бентежили.

Така з логіка, як і з курсом валюти.
Мабудь, скоро так і буде.
Крістіна Т а р о• 31 октября 2023
В обмінниках стрибає. Був і 38.80 і 38.50. В приватні можна глянути який сьогодні. Я не дивилася ще. Вважаю ніяк не відображається на психологічному стані.
Говорю відверто• 31 октября 2023
Ответ дляОльга520
Учбовий-Навчальний
Баба_Воля• 31 октября 2023
позитивно просто потому что нужно вообще поубирать все эти рекламы, баннеры, светящиеся и мигающие вывески нафик, чтоб улицы выглядиле приличнее. на курс и восприятие реальности это никак не повлияет конечно
Ольга520• 31 октября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Учбовий-Навчальний
Ясно. Аби тільки щось змінити
Добра, коли сита!• 31 октября 2023
Вважаю це дебілізмом. Щоб дізнатися курс, треба виходити з машини, заходити в обмінник. В чому проблема писати на табло, як раніше? Хоча бачила у місті кілька сміливих обмінок з курсом, це мене точно психологічно не вразило