миссДавеча• 31 октября 2023
Відсутність табло з курсом в обмінниках позитивно вплинула на суспільство?
Як ви вважаєте, чи було це правильним кроком? Я взагалі не знаю який зараз курс в обмінниках, не слідкую за його коливанням. А так було йдеш на роботу, кожного дня зустрічаєш і дивишся на ці стрибки. Паніка якась находила.
Результат:
вже голосів:
119 (45.59%)
Результат
113 (43.3%)
Поваливало негативно
29 (11.11%)
Повпливало позитивно
Тумба-юмба• 31 октября 2023
Так само, як і телемарафон, заборона критикувати командирів (військових) і виходити на мітинги, скасування виборів, обмеження свободи пересування. Бувай, демократіє.
миссДавеча
• 31 октября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так же как и переименование улиц,и смена табличек на учебных авто с У на Н. Никак.. Вы не знаете какой курс но прийдя за продуктами,не замечаете,как все подскочило?
Мені ,наприклад, неприємно було жити на вулиці з назвою якогось радянського комуніста. Змінити назву. Ну якщо для вас це ок, то питань немає.
Злюка бобер• 31 октября 2023
Задовбує, що замість зразу по дорозі курс подивитися, треба заходити всередину і там читати.
Більше нічого не змінилося.
Злюка бобер• 31 октября 2023
Ответ дляRemensa
Я в сім годин ранку думаю про кур яйця. Скоро по 70 будуть.
О, то треба прибрати цінники з магазинів, щоб вони народ не бентежили.
Така з логіка, як і з курсом валюти.
Злюка бобер• 31 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Позитивно. Я нервничала, когда утром ехала и смотрела на курс. Сейчас вообще о нем не думаю.
Стратегія страуса.
Срочнокпсихологу• 31 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Какой-то бред 🙄 с скрытием информации о курсе. Только лишних движений добавили, теперь нужно зайти, посмотреть какой курс. Очередное замаливание глаз людям. Экономика в жопе, цены космос, но курс не покажем, сами ищите в интернете. Когда курс начал стремительно ежедневно расти, вот и решили таким образом погасить панику, наверное это сработало психологически. Но такими темпами скоро будет из под полы и шепотом.
Ну какое сокрытие информации, вы о чем? Люди, которые часто делают обмен, используют одни и тебе обменки. У них есть сайты. Заходишь, смотришь. Сравниваешь с курсом на межбанке и принимаешь решение. Например, я не покупаю валюту каждый месяц. И мне эти мигающие табло погоды не сделают. Тут еще играет психология толпы, которая вообще до этого не покупала валюту. Увидели, что курс на 5 копеек поднялся, разогнали волну и бегут все скупать валюту. Из-за этого он еще на +10 копеек вверх ползет.
Хачапууури• 31 октября 2023
Ответ дляосень харашо
Було б добре , щоб ті контори поприбирали , взагалі , а то вже на кожному кроці (
правильно, хай не нервують злиднів і не сіють смуту в головах))))
Хачапууури• 31 октября 2023
Ответ дляПлакулька
точно, любителям серіальчиків квартальних - саме те, зайшло без вазеліну, як Голобородько на ровері))))
Хачапууури• 31 октября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
От ви інтересна, а де наші біженці які катаються туди сюди без перестану будут обмінювати свої пособія?)
кому що ’болить’))))
Хачапууури• 31 октября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну, як який, у нас вся влада наразі в руках монобільшості й президента. Це одна з обіцяних фішечок, мабуть
еінець епохи бідності
нема табло обмінника - нірвана і гривня стабільна)))))
Смурфетта• 31 октября 2023
Якщо страус сує голову в пісок, то його зад лишається назовні незахищеним. Його з´їдять, а він і не злякається.
Відсутність табличок ніяк не впливає на економіку, яка лежить на дні і закопується в дно.
Якщо зараз військові все ж дотиснуть і буде таки проведення нової мобілізації (те як вона іде зараз це мало людей набирають, повістки викидають і в ТЦК не йдуть люди) з якими небудь новими можливостями притиснути людей, які не хочуть в армію, то економіці буде ще гірше але вже буде пофіг на економіку.
Хачапууури• 31 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Це придумала Рашка…..
П Ви хіба не помітили, що у нас останні 3 роки рішення - це недолуга і погано замаскована калька з рашки? синок ФСБшника ж інакше не вміє, як татко-фсбшник навчив -так і керує
Хачапууури• 31 октября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Така з логіка, як і з курсом валюти.
Зубачистка• 31 октября 2023
Ответ дляRemensa
Возле дома уже с месяц по 75
осень харашо• 31 октября 2023
Ответ дляХачапууури
Та ні , ці малі архітектурні форми , псують зовнішній вигляд вулиць , ну реально ж
Я не проти , коли ці конторки в торгових центрах , банках і т.д. , але на зупинках , то вже занадто (((((
Таке тільки у нас в країні , бо ці обмінники є бізнес бувших ментів
3@йk@• 31 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Реально ,обменники и аптеки ,ещё и секонды ,это в Харькове так
А пивные магазины (Днепр), их уже даже больше чем колбасных
Мастер Пис• 31 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Т.е. в принципе можно пропагандировать идею, что войны у нас нет, и это позитивно повлияет на часть общества?
Плакулька• 31 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
А война при чем?
Я о том, что я нервничала каждое утро. Сейчас не вижу курса и меньше нервов
осень харашо• 31 октября 2023
Ответ для3@йk@
А в Києві зараз ще і ’ біле та сухе ’ в кожному будинку (((( також кажуть ментовський бізнес , все відригуємо бізнес червоних директорів та криминалу
3@йk@• 31 октября 2023
Ответ дляосень харашо
Это винный магаз? У нас нет таких)
осень харашо• 31 октября 2023
Ответ для3@йk@
Это винный магаз? У нас нет таких)
Так , винний ( розстуть , що гриби після дощу
Чекайте , цих бізнесюків ((((
Парасюха• 31 октября 2023
Мне пофиг на табло, я покупаю годами в сети обменок. У них есть сайт и телеграмм где всегда виден их курс. Вот туда я и захожу чтоб глянуть курс
Звоночек• 31 октября 2023
Дуже не зручно!
Мені недавно треба було обміняти декілька тисяч євро. Довелось в кожен магазин забігати.
Фігня якась. Це все одно, що у Вас фасад розвалений, а ви його красивою картинкою накрили.
Срочнокпсихологу• 31 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Дуже не зручно!
Ну у меня, например, зрение плохое. И мне хоть есть вывеска с курсом, хоть нет, погоды не сделает. Все равно надо подойти поближе.
Щас ухожу• 31 октября 2023
Ответ дляvita-trembita
В Україні за останні тридцять років настільки добре існує чорний ринок валюти, що ті, кому треба валюта, дуже рідко нею цікавляться в обмінниках. Табло для тих, хто купує 100 доларів раз у два місяці.
Ага, недавно меняле позвонила. Обсудили пару рабочих моментов. И я вспомнила, что мне нужно лично себе купить 500 евро. Без задней мысли произношу, что еще 500. Легкая пауза и мне сказали, что ок, но тогда еще 3-4 часа времени и по курсу коррективы 😂 Решили что мне 500 тыс 🤷♀️ Так что черный рынок решит любую задачу.
Звоночек• 31 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
В мене теж погане. Але раніше мені не треба було забігати всередину, а просто ідеш по вулиці і обираєш.
А зараз треба до кожної каси підійти, а якщо там хтось в процесі обміну, то ще дочекатись поки людина піде. Є такі обмінники, де каса в закуточку.
Срочнокпсихологу• 31 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну курс возле кассы хоть висит?
Звоночек• 31 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Чорний то вирішить. Ми квартиру не так давно купляли на первинці, здавали більше ста тисяч, також через мінял.
Але люди, хто просто відкладає і міняє невеликими сумами - то не зручно. Принаймні, мені не зручно.
Звоночек• 31 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну курс возле кассы хоть висит?
Ну, да! Прямо біля самої каси висить листочок роздруківка. Якщо там хтось міняє, то якось не зручно лізти дивитись.
Я стояла чекала.
Ума Палата• 31 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
Я теж про це кажу. Принаймні в моєму випадку теж так
В каких городах нет курса на табло? В Запорожье есть всё, практически на всех, включая банки