Ласковая_львица• 31 октября 2023
Працюю бухгалтером з 9-5 + безкоштовні обіди + служ.транспорт
Молодий чоловік працює грузчиком у нічні зміни і постійно жаліється, що я нічого не роблю на роботі, як мені добре, а він такий бідний і нещасний...
Після роботи я відпочиваю, а він хоче хоче б крутилась на кухні і виготовлювала йому... Грошей не дає, і це в моєму житлі, я дуже погана, якщо хочу розійтися?
Носки на подтяжках• 31 октября 2023
Ответ дляЛасунка
як ви докатилися до такої з/п,ще й єдиний бух, ще й Київ...
С началом войны уменьшили более, чем в 2 раза и не подняли. А хожу на собеседования, то предлагают по 15-18 тыс. Не вижу смысла менять шило на мыло