Вже пів місяця йдуть назад дві посилки після замовлення безпечною. Номер накладної показує шлях тільки від мене продавця до покупця, далі - не вручене і все. Як дізнатися де посилки? Підтримка шафи поки мовчить.
Свій варік• 31 октября 2023
Дзвоніть у слубу доставки на гарячу лінію. Шафа взагалі може і не відповісти
Жена сантехника• 31 октября 2023
Если доставка посылки Новой почтой, то обратно в посылки другой номер. Выясняйте с перевозчиком
Асталависта бэйби• 31 октября 2023
Ответ дляsemiramis
Блііін… це ще й укрпошта…
сходите на почту, может давно вас ждет.