Творог для розжига• 31 октября 2023
Ситуація в атб
Ходжу на роботу повз атб .
З ранку заходжу скупитися ,бо у вечорі великі черги.Товар який куплю залишаю у комірчині,бо до роботи ще йти 15 хв .
І ось ситуація ,яка трапилась зі мною вперше.
Сумку з продуктами залишила зранку в шкафчику , повертаюся з роботи ,а комірка відсинена. Підійшла до охоронця і виявилось ,що це вони відкрили шафу і забрали товар ,на питання - навіщо ? Відвернувся і пішов в торговий зал.
Чи мають вони на це право ?
Гадаю ,якщо я б не звернулася , товар забрали б собі .
Чи мають вони на це право ?
Творог для розжига
• 31 октября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Як це ви лишили на цілий день
Прикол якийсь
Я так завжди робила і проблем не було
Там-тарарам• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
Ваші проблеми
Ласунка• 31 октября 2023
Они правы. Если гость покинул магазин не забрав свои вещи, значит он забыл их. Это не камера хранения, а ящики для того, что бы оставили вещи которые вам мешают во время совершения покупок в этом магазине.
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Они решили что ты забыла и хотели сами скушать продукты
А почему вы обращаетесь на ’ты’?
Ласунка• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
То просто охранники ленивые были, а это добросовестный попался.
Шпондєр• 31 октября 2023
В якщо що - магазин не несе відповідальність за збереження речей в ячейках. Залишати там речі це ваше право а не обовязок
Патика-мотика• 31 октября 2023
Автор, а что было дальше? Как вы решили вопрос? Вернули свои покупки?
Крию матом страшно• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
🤣
Само_достаточная• 31 октября 2023
в сильпо для таких умников сделали ключи такие что при выносе будет пищать брелок.
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
С покупками из другого магазина можно идти в торговый зал?
Зупка_цем• 31 октября 2023
а потім комусь не вистачить, бо кожна своє закрила і пішла) це не камера довгого схову, а поки ви у магазині робите покупки
Само_достаточная• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
можно
Творог для розжига
• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Так він по рації спитав ,чи я залишила цей пакет ( мабуть дивились по камері) і винесли все було на місці
60 метрів сметани• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
А виявилось що вони є
В танке• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Можно ,конечно