Поросенка• 31 октября 2023

Чоловік купив батьку машину!

Я про це сама здогадалася, ніхто не говорив взагалі про купівлю. Я побачила сама і склала карти! Чоловік сказав шо це все одно не мої гроші 🥹
Як жити і що робити?
Чи це норма?
Детские_Будут?• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Не можу, тільки щоб житло розміняти!
Бо болію і дітей сама не потягну
І їхати теж страшно далеко
Лучше вам в Европе будет все равно- и выплаты получите и жизнь другая будет.
автор Поросенка • 31 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Ой, йо, троє
Дохід його офіційний?
Мало😎 якщо по поганому буде мені погано

З ним твльки по хорошому треба тоді поможе

Але він як тільки розмова шо я хочу сама бути так і злобу до мене починає

Сама не пойму нашо я йому
Детские_Будут?• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Я йому не бажаю зла зовсім
Він не погана людина
Але хочу бути сама
Знати шо мені ніхто не винен а я спокійна 🥹
Делайте заначку
Зам. зав. Анонима• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Ну Якшо в офіційному шлюбі то спільне ж?
Ну дивлячись коли купили чи як. А може воно було дошлюбне чи дісталося в спадок одному з подружжя.
Нашли в капусте• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Мало😎 якщо по поганому буде мені погано

Сама не пойму нашо я йому
тому що мало хто погодиться на таке життя з ним? і він це розуміє

я більше не розумію нащо він вам?
Вумна вутка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Мало😎 якщо по поганому буде мені погано

Сама не пойму нашо я йому
Ну то просіть по хорошому собі на одяг і все інше. Як то по хорошому Ви сама все собі і дітям купуєте?
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Бо він знає що я це не одобрю
І він часто так робить
А ви купіть мамі своїй машину
автор Поросенка • 31 октября 2023
Я завжди кажу давай купимо батькам їжу, домашнє м’ясо, молочку, рибу мені не шкода
Але ж я маю теж дітей

Так і у свекра більша зп ніж я маю

Але машини купувати це занадто
Вумна вутка• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
А ви купіть мамі своїй машину
Та ну Ви читаєте? Автор фактично з декрета в декрет. Що вона там може собі купить? До речі нарожала чоловіку на відстрочку від армії.
Нашли в капусте• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
А ви купіть мамі своїй машину
як саме? автор народила цьому чоловіку трьох дітей, і я так розумію вона сама себе ще й забезпечує та по господарству зайнята дітьми та чоловіком
як саме ій заробити на авто?
Svitlo_• 31 октября 2023
що купив - норма, що приховав - ні.
Лиса Патрикевна• 31 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Як жити? Є багато варіантів? Проковтнути, як в ранійше,або розлучатись. Які ще є версії розвитку вашої сім´ї?
Продать машину, деньги забрать
Лиса Патрикевна• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Справа в тому шо в нього пріоритети так вистроєні що батько виявився на першому місці.
Не перекуковали, значит
Лиса Патрикевна• 31 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Мой муж купил отцу (переселенцу) домик в деревне. Я считаю молодец и поддерживаю. Есть возможность-покупает.
Да, это лучше, чем отец с вами бы жил, правда?
автор Поросенка • 31 октября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
🤣🤣🤣
Одне діло коли людина потребує
Тут інша трохи ситуація …
Copy-Paste• 31 октября 2023
Автор, я так розумію ви вже давно одружені. Давно почались проблеми? От він завжди такий був чи тільки зараз став?
Вумна вутка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Але ж я маю теж дітей

Так і у свекра більша зп ніж я маю

Але машини купувати це занадто
То може свекр сам собі машину й купив? Чого вирішили, шо то ваш чоловік?
автор Поросенка • 31 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Точно

Вже знаю точно навіть хто платив і як було
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляНашли в капусте
як саме ій заробити на авто?
А заначка сімейна?))
Татьяна_М5• 31 октября 2023
Короче автор, вы не правильная жена. Жена должна тратить деньги так, чтоб ни на свекров, ни на любовниц не оставалось. Вы экономная? - ну так это ваша вина. У вас дети на сколько кружков ходят? У вас лично какая машина? Кто детей в сад и в школу отвозит? Пешком или на автобусе? Или муж возит?
автор Поросенка • 31 октября 2023
Хай живуть разом і купляють разом спільне майно
Все інше має бути лише моїх дітей
іншого я не розумію
Нашли в капусте• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
А заначка сімейна?))
сімі тут не існує
гроші чоловіка то його гроші і він іх витрачає як того хоче
автор Поросенка • 31 октября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Я все стараюся купити
Але звичайно ж економлю на собі
Бо на все не вистачить
Так треба було масажі курс робити я пожаліла
Тепер усе зажало все болить
Так я дурна
Перша на селі• 31 октября 2023
Для мене норма.В нас роздільний бюджет і мені так добре.Своїм я що хоче те і купую.
Вумна вутка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Все інше має бути лише моїх дітей
іншого я не розумію
Автор, як так вийшло, що Ви в цьому шлюбі тягнете на собі всю битовуху по фінансах? Самі ж пишете, як з чоловіком по доброму, то він теж по-доброму.
Вумна вутка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Я все стараюся купити
Але звичайно ж економлю на собі
Бо на все не вистачить
Тепер усе зажало все болить
Так я дурна
Зачем? Какой-то бред. Вы фактически сами сэкономили свекрам на машину.
автор Поросенка • 31 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Ні не всю
Він купує їжу теж

Я трачу свої до останнього просто
автор Поросенка • 31 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Бо ми збирали довго на житло
Може тому
НаливайКа• 31 октября 2023
Ну тут как всегда, напали на автора... Я так понимаю, по молодости муж автора очень даже не против был посидеть на шее автора и ее родителей, теперь стал зарабатывать и заслуживает любовь папаши. Т.к. там любимое коко сестрица. У семьи автора есть другие немаловажные траты, но мужа это не остановило, он купил машину втихаря. Далее родители мужа автора не любят, классика жанра, а муж автора, видать, мудак полный т.к. ему такое отношение норм. У него понятия иные и то, что тесть и теща ему были должны это само собой разумеющееся, типа скажите спасибо, что женился.
Итог. Автор, он не поменятся, на ваши взгляды ему абсолютно все равно. Машину он купил отцу может еще потому чтобы не была общей собственностью. Никто не знает точно, что у него там в голове. Думаю, он не только в этом тихушничает.
Перша на селі• 31 октября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Треба було йому ще вашим купить, щоб все по-чесному?)
Донька на то є.