Дуб береза• 29 ноября в 09:45

ЩО про вас не знають ваші родичі?))

діліться, що там приховуєте від родичів, цікаво)
Моє - купила будинок за містом та квартири під здачу - ніхто не знає)
Чоловік має бізнес за кордоном - вони теж не знають)
Менше знають - краще спатимуть))) *перевірено роками й досвідом*

А ви все всім розповідаєте чи теж керуєтесь таким правилом?
АяВсёЗнаю• 29 ноября в 09:45
Погуливаю с соседом. Никто не знает
Тролю як можу• 29 ноября в 09:46
Практически ничего о нас не знают
Тем более о финансах
Живем за границей и мало общаемся
Мушля з Криму• 29 ноября в 09:47
Ответ дляАяВсёЗнаю
Погуливаю с соседом. Никто не знает
Квартири під здачу купила. Де працюю . Куди їжджу відпочивати. - ніхто нічого не знає.
Мушля з Криму• 29 ноября в 09:47
Варена цибуля• 29 ноября в 09:49
Не знают, что я не работаю, не знают сколько зарабатывает мой муж и как живём. Для них моя история, что я тяжело работаю устаю и падаю с ног и часть зарплаты им даю, но там заткнись хоть о половине дохода и как живём, но будут паразитировать, не знают, что отдыхаем постоянно
Точу ляси• 29 ноября в 09:50
Від близьких родичів не можливо щось скривати. З іншими не спілкуюся
Я на хвилинку• 29 ноября в 09:50
Ответ дляАяВсёЗнаю
Погуливаю с соседом. Никто не знает
Это вы так думаете, соседки все знают
Верочка 100%• 29 ноября в 09:50
То же самое. Купили дом. Мало кто знает
Мир Мир Мир!• 29 ноября в 09:50
От мені цікаво, половина форуму плаче і розказує що квартири захмарно дорогі, а тут вже дві відписалися що купили квартирИ під здачу. Дивина
ЯНаПэПэ• 29 ноября в 09:51
Про спробу зґвалтування мене.
автор Дуб береза • 29 ноября в 09:52
Ответ дляТочу ляси
Можливо) Навіть від батьків, легко...
Верочка 100%• 29 ноября в 09:53
Ответ дляМир Мир Мир!
А что вас удивляет? Во всем мире люди живут по разному.
В Украине, кстати, заработать на собственное жилье намного проще, чем во многих европейских странах, на которые тут молятся. Северная Америка туда же
АяВсёЗнаю• 29 ноября в 09:53
Ответ дляЯ на хвилинку
Это вы так думаете, соседки все знают
Нет. Хорошо шифруемся
автор Дуб береза • 29 ноября в 09:59
Ответ дляЯНаПэПэ
Про спробу зґвалтування мене.
Ой( це боляче(
В мене теж подібне було, в 15...обійшлось.
Якби вдома про це сказала - отримала б лише п....лей, сказали б сама винна. Лише в 30 зрозуміла, наскільки це було страшно тоді й чим би закінчилось(
Бесбардак• 29 ноября в 10:01
Ответ дляАяВсёЗнаю
Нет. Хорошо шифруемся
Ага,это вам так кажется.Моя сестра Шерлок Холмс,она сразу сечёт,что к чему и никто даже не догадывается,что она столько всего знает.Просто много ходит на свежем воздухе и умна.У нас так одна соседка высосала квартирку у одного,тоже думает,что никто ничего не знает.Там такэ нещастя,без слез не взглянешь,но очень прохаванное.Одно не понятно,нахиба этому женатику такие траты,если мог бы в разы дешевле поеб...ть себе на стороне и так не тратиться.
ЯНаПэПэ• 29 ноября в 10:01
Ответ дляДуб береза
Ой( це боляче(
Я трохи старша була, але ще неповнолітня. Мене ніхто б не звинувачував, але не хотіла щоб дізналися і всі процеси з цим.
Бесбардак• 29 ноября в 10:02
Автор, правильно делаете.Все знает только родная сестра,а всему шоблу это ни к чему
Точу ляси• 29 ноября в 10:03
Ответ дляМир Мир Мир!
І Ви пишіть папір все стерпить
Жерица ночи• 29 ноября в 10:03
В мене родичі- не токсіки, мені пощастило народитись в хорошій сімʼї, де таємниць між самими близькими людьми немає. Я радію, коли у них все добре, вони-коли у мене. Пісня Яремчука « Родина»-то про нас)
Молчалка• 29 ноября в 10:06
Я теж купила квартири під здачу - ніхто не знає .
І ось будинок дороблю ремонт , пок ют теж не знають , але все одно дізнаються .
Але з іншої сторони - я д працюю з чоловіком , а від родичів тільки чуємо - працююча жінка - горе в сімʼї .
Автор , а вас ніхто не підколює ?
Стрекоза любви• 29 ноября в 10:24
Про нерухомість закордоном не знають. Та й в межах України теж. Я там не живу, голі стіни, що розповідати? Якщо вирішу переїжджати і робити ремонт, то секрету робити не буду. В мене у всіх близьких нормальне життя - машина, квартира на родину, не думаю, що вони будуть заздрити моїм «голим стінам» і тому, що мені довелося залишити своє хороше житло в Харкові.
автор Дуб береза • 29 ноября в 10:25
Ответ дляМолчалка
Автор , а вас ніхто не підколює ?
В нас інша ситуація в родичів - класичне ’отнять і подєліть’, якщо хтось в сімʼї житиме краще - то має ділитись й няньчити всіх. Всіх - хто лінивий і не хоче працювати)
дожену і ощасливлю• 29 ноября в 10:26
Родичі нічого, мама чоловіка - тільки те, що її порадує, а не схвилює (майже все , але без нюансів), моя мама знає тільки основне , без подробиць
Одна_на_всей_планете• 29 ноября в 10:27
Родичі, это кто у вас? Родители? Остальным и необязательно ничего знать.
Одна_на_всей_планете• 29 ноября в 10:30
Ответ дляМолчалка
Автор , а вас ніхто не підколює ?
Меня подкалывали сначала,что я работаю. А потом ,что не работаю . Свекр кстати. На данный момент я от слова совсем с ним перестала общаться.
Білка в колесі• 29 ноября в 10:36
Ответ дляМир Мир Мир!
Дивина те, що ви вважаєте що у всіх все однакове. А світ і люди в ньому дуже різні, просто подивіться навкруги і ваше здивування ростане
Молчалка• 29 ноября в 10:43
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Заздрість .
Молчалка• 29 ноября в 10:43
Ответ дляДуб береза
Те саме .. думають що воно з неба впало
Білка в колесі• 29 ноября в 10:44
Мої родичі все знають, окрім однієї, дуже заздрісної особи. Вона така нервова становиться, коли стосується якихось позитивних новин стосовно мене, та і не тільки, що я з деяких пір намагаюсь дуже і дуже берегти її нерви. Вона про мої покращення узнає все рівно, але то буває випадково. Так було і з квартирою в новобудові, і з машиною.
Пригаю-цибаю• 29 ноября в 11:33
мои родственники вообще ничего обо мне не знают, общение минимальное. Что касается родителей, я от них скрываю доходы нашей семьи и желание в ближайшем году купить дом в одной из европейских стран. Хотя помогаю материально каждый месяц - 300-500 евро скидываю. Ну и я вообще никогда не кому не хвастаю покупками вообще в принципе. И не делюсь планами. А, ну и если какие-то проблемы со здоровьем или вообще - тоже стараюсь родителям не говорить, они ни чем не помогут, но будут нервничать.