Партизанка• 31 октября 2023
Что такое пробный суд
Как-то писала здесь на тему, о том что сосед обокрал дачу милиционера, тот ему приписал 1000 грн., в суд вызывают по ч4 ст 185, было два суда тот не явился. Сегодня был третий суд, тот поехал на суд. Я спрашиваю как суд прошел, а он говорит что это был пробный суд. Как это пробный суд? может кто-то знает?
Партизанка
• 31 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Возможно подготовительное судебное заседание?
не знаю, он ничего не говорит.
Попадалочка• 31 октября 2023
Ответ дляПартизанка
не знаю, он ничего не говорит.
Думаю, он перепутал формулировки
Пописанная парта• 31 октября 2023
Це було підготовче судове засідання, тепер протягом десяти днів має бути призначений розгляд справи по суті
Шумелка Мышь• 31 октября 2023
Нет такого понятия в КК и КПК, Ваш сосед так осведомлен в юридической сфере как и Вы🤣 смешно читать юристу)
Партизанка
• 31 октября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
я не осведомлена в юр. сфере, поэтому и уточняю. Если вы юрист то подскажите
Партизанка
• 31 октября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
и вообще не понятно как за 1000грн приписуют ч 4 ст 185 лишение свободы от 5 до 8 лет
Сито для думок• 01 ноября 2023
Підкажіть будь-ласка, знайомого обвинувачують в крадіжці по ст 185 ч 4.(на дачі поліцейського він вкрав консервація, та плюс йому додали 1000грн щоб відкрити кримінальну справу, типу наказати), мало бути 2 суди, знайомий на них не з’явився. Вчора був третій суд і він поїхав та сказав мені що це був пробній суд, що це я не знаю. Зараз заходжу на сайт щоб глянути що по ньому, а там пише Призначено до судового розгляду 12.12.2023 . Чому вчора не винесли вердик? І що загрожує хлопцю, раніше не судимий. Читала в інтернеті що позбавлення волі від 5-8р, ну як за 1000грн? У нас мільйоні крадуть і виходять чистими. А тут 1000грн. Дякую за відповідь
ваш вопрос в юридическом канале?
вашему знакомому да адвоката и побыстрее. или он хочет сесть в тюрьму?
ваш вопрос в юридическом канале?
Сито для думок• 01 ноября 2023
Відповідно до ч. 4 ст. 185 КК України, крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, - карається позбавленням волі на строк від п´яти до восьми років.
Тобто, кваліфікація злочину за частиною 4 статті 185 КК України здійснюється оскільки такий злочин відбувся в умовах воєнного стану, а не через великий розмір.
Оскільки Ваше питання потребує вивчення матеріалів справи, складання процесуальних документів, тощо, тобто надання вторинної правової допомоги, тоді як ми надаємо лише первинну правову допомогу у вказаній категорії справ, тому для правової допомоги у цьому питання Ви можете звернутися до адвоката або до Центрів з надання безоплатної правової допомоги: (які розташовані в більшості середні і великих міст України)
☎️БПД: 0 800 213 103
📩Відповідь надано юристом ТК ’Юридична допомога ’Право на Захист’. Наші консультації є безоплатними та надаються виключно у загальному чаті каналу.
☎️БПД: 0 800 213 103
Партизанка
• 01 ноября 2023
Ответ дляСито для думок
☎️БПД: 0 800 213 103
Дякую! Я сьогодні задавала це питання, в групу ТК ’Юридична допомога ’Право на Захист’. Також сусід сказав що вчора йому дали державного адвоката. Це потрібно до нього звернутися? Чи як це все проходить?
Партизанка
• 01 ноября 2023
Ответ дляСито для думок
ваш вопрос в юридическом канале?
да, это я писала. Мне жалко парня. При живых родителях ему негде жить. Сейчас мы дали ему старую нашу хату, помогли с ремонтом. Жить есть где. Теперь проблема этот суд.
Сито для думок• 01 ноября 2023
Ответ дляПартизанка
дай Бог, все хорошо будет.