А_я_ЛОЖУ!• 31 октября 2023
Хочу красивий беж, дизайнер радить 0505-y50r
А мені він здається оранжевим
миссАрфография• 01 ноября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Так, цікаво. Знайдіть, якщо не важко. Як вона в побуті?
Вибачте, що не відповіла вчора.
Фарба садолін. Конкретно номер не знайшла, є тільки номера вже на банці, після того, як її змішали в епіцентрі. Миється добре ( вона в нас біля стола і син може бризнути що хочеш) але мені з шпалерами все таки більш затишно)))
Автор, потоібно робити викраси все таки. Ми вимушені були вибирати фарбу під шпалери. В епіцентрі один колір, на бумазі інший колір під різним кутом, в реальності взагалі зовсім інше.
Новорічна пальма• 01 ноября 2023
Ответ длямиссАрфография
Вибачте, що не відповіла вчора.
Дякую!