Броніки для Моніки• 31 октября 2023

На що можно брати кредити?

Як навчитись жити без кредитів?
Результат:
вже голосів: 239
35 (14.64%) Покупка житла.
29 (12.13%) Лікування себе.
24 (10.04%) Побутова техника.
22 (9.21%) Свій бізнес.
21 (8.79%) Лікування рідних.
19 (7.95%) Навчання своє.
16 (6.69%) Навчання дітей.
13 (5.44%) Ремонт.
13 (5.44%) Комп´ютер.
11 (4.6%) Смартфон.
9 (3.77%) Похорон.
8 (3.35%) Пологи.
8 (3.35%) Інше.
3 (1.26%) Оплата комуналки.
3 (1.26%) Одяг.
2 (0.84%) Відпустка.
2 (0.84%) Їжа.
1 (0.42%) Весілля.
муха в кедах• 31 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Ни на что, кредиты это зло..
что злого в том что человек может купить в кредит квартиру и спокойно выплачивать а не мучится на голове у родителей, например?
Гжегож Бженчишчикевич• 31 октября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Але, беручі кредит, людина втрачає гроші на виплату відсотків, це погано?
брала кредит на квартиру, сама бы не смогла так насобирать эту сумму.
МамОмужа• 31 октября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Це ж не кредит?
Хіба? Я плачу 1тис а 15т за мене платить банк
Сільський ансамбль• 31 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
Ну,звичайно , що в Україні зараз не варто ризикувати , а за кордоном цілком - від всього є страховки
Мы ж говорим о нашей стране) за границей совсем другие условия и проценты..
Весёлая морковка• 31 октября 2023
Ответ длямуха в кедах
То что завтра заболеть умрет и прочее. И останется без ничего
viter33• 31 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Кредит можно брать, если есть 100% уверенность в завтрашнем дне.. Моя кума лишилась квартиры, бизнеса и должна кучу денег банку, суды прошли, долги по процентам растут.
В наших умовах не уявляю, в кого є 100% впевненість у завтрашньому дні
Затишне кубло• 31 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Сосед взял 30к в мфо на айфон и кинул лохов,не отдал долг
Не всім так щастить.
В нашій школі технічка 5 тисяч так взяла, вчасно не віддала, почали рости %, вона почала брати кредити в інших місцях, щоб перекрити попередній, всюди росли %, вона вже не могла віддати...
Спочатку дзвонили тільки їй, потім всім, кого вона вказала як контакти, потім заморочились, пробили по її домашній адресі всіх сусідів, по місцю роботи всіх співробітників (на сайті школи подивились призвища), родичів... телефонували всім кожну годину, уроки вести було неможливо.
Директриса викликала поліцію, вся школа заяви написала...
На технічку та кредитна контора в суд подала, кримінальне провадження відкрили.
По суду заставили кредити сплачувати, правда, без %.
Тепер сидить, не може за кордон виїхати, поки не виплатить.
миссДавеча• 31 октября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Оплата частинами. Кредит - коли є тіло кредиту та відсотки.
Это кредит, но только по 0,0001%. Почитайте условия договора
муха в кедах• 31 октября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
ну с такими мыслями можно и из дому не выходить.
малоле шо
Весёлая морковка• 31 октября 2023
Ответ длямуха в кедах
малоле шо
С такими мыслями живём по одёжке и не протягиваем ножки
Бубль Гум)• 31 октября 2023
Я такий рідкісний жлоб, що мені шкода і 20 грн комісії за кредит.
Так і живу 40 років
Сільський ансамбль• 31 октября 2023
Ответ длямуха в кедах
Ну, смотрите, моя знакомая, взяли в кредит квартиру в Харькове, через 10 лет развелись, сейчас война, работу потеряли, в квартире сейчас никто не живёт, а кредит плати, проценты плати.. Это ярмо на многие годы.. Нет спасибо, лучше снимать и собирать на свою..
ГейТуда• 31 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
На все, не бачу проблеми в кредитах
+1 на все что надо.
муха в кедах• 31 октября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
ну кто-то живет ’по одежке’
а кто-то в отдельном жилье)))
ГейТуда• 31 октября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Переплачуя.
Инфляция и так все съест.
Весёлая морковка• 31 октября 2023
Ответ длямуха в кедах
ну кто-то живет ’по одежке’
а кто-то в отдельном жилье)))
Вот и живём в отдельном. И детям купили на вырост. А вы в кредитах
Сільський ансамбль• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Вот и я об этом...
Кусачая Я• 31 октября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Так і живу 40 років
Живете і ні в чому собі не відмовляєте?
Кусачая Я• 31 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я останні роки беру за кордоном
Сільський ансамбль• 31 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
Я останні роки беру за кордоном
Ну, рада за Вас, что тут можно сказать)
Відірву та викину• 31 октября 2023
Значить. Кредити брати не можна. Якщо не розраховується боржник, якщо є навіть гіпотетично спадок, тобто машина, нерухомість, вони перейдуть у спадок спадкоємцю і або вертайз вел переплатами,або віддавай спадок. Нотаріус недавно розповідав , що у 18 річного хлопця-спадкоємця забрано пай під Києвом, ак як у покійного батька були кредити еквіваленти справи в десятки тисяч доларів
Бабка-байкерша• 31 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
Я смотрю, в апреле брала холодильник в рассрочку, уже на сегодня он подорожал на 4 тыс, мне в январе последний платёж за него спишут, до того момента ещё может подорожать. Так что выгодно даже в рассрочку получается
Бубль Гум)• 31 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
Живете і ні в чому собі не відмовляєте?
Звісно відмовляю.
Є мій дохід на нього живу.
Є гроші на пилесос - купую пилесос
Нема грошей на пилесос - підмітаю віником.
Звісно постійно намагаюсь збільшити доходи.
Звісно є накопичення як фінансова подушка
viter33• 31 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Розповім іншу історію
Родичка взяла кредит на квартиру в 2010, в гривні екв.40+ тис. дол., вторинка.
Скромний ремонт, одразу здала , жила в чоловіка
в 2011 виїхала за кордон
Оренда перекривала місячний платіж, після 2014 - оренда була значно більшою, ніж такий платіж
Зараз - кредит виплачено.
Така квартира зараз коштує 70+ тис.дол.
Кусачая Я• 31 октября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Звісно відмовляю.
Є мій дохід на нього живу.
Є гроші на пилесос - купую пилесос
Так і життя пройде , якщо відкладати всі бажання на потім
муха в кедах• 31 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
ну кому как лучше. я не спорю.
была жизнь и вне войны.
многие и без машины бы жили и без бизнесов если бы боялись кредитов.
Відірву та викину• 31 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
Страховки кредитів є в Україні, лиш через нестабільність може вийти казус, наприклад страхова мала головний офіс в Маріуполі... Щоб оформити страховку на кредит, треба добре прочитати умови страховки, вивчити що за страхувальник. По друге кредитки не страхуються, а віддавати треба
муха в кедах• 31 октября 2023
Ответ дляВесёлая морковка
с чего вы решили что я в кредитах?
у меня все выплачено. есть свое жилье и машина))
пусть в кредит, но он погашен. где я проиграла?
Відірву та викину• 31 октября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Так і живу 40 років
Я ще. Більша жлобиня.
Кусачая Я• 31 октября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Я в Україні мала 2 іпотеки, все виплатила достроково, ще й вигоріла на різниці курсів і цін