Бодіпозітівна• Изменено 31 октября 2023

Можно ли Панкреатин принимать постоянно?

Можно ли Панкреатин принимать длительно?
Гарні диньки• 31 октября 2023
Можно длительными курсами
Королева Сарказма• 31 октября 2023
Ежедневно по 3 раза?
автор Бодіпозітівна • 31 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ежедневно по 3 раза?
или хотя бы 2
Гарні диньки• 31 октября 2023
Я его по месяцу пью. Еще жива
ХтоЯкщоНеЯ• 31 октября 2023
Якщо ж підтверджена недостатність - то хоч все життя
Мелочунь• 31 октября 2023
Ответ дляГарні диньки
Я его по месяцу пью. Еще жива
так завдяки ньому і жива))
Королева Сарказма• 31 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
или хотя бы 2
Как долго? Всё-таки ферменты должны генерироваться самим организмом
ХтоЯкщоНеЯ• 31 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Мають, але якщо підшлункова вже не працює нормально, то тут варіантів нема.
Клітини підшлункової, на відміну від, скажімо, печінки, не відновлюються. І якщо там було таке сильне запалення, що був некроз і заміщення сполучною тканиною- то як раніше вона вже виробляти ферменти не може.
Королева Сарказма• 31 октября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А для этого есть врач
Несемо світло разом• 31 октября 2023
Треба розуміти причину прийому. Якщо переїдайте і це як поміч, то ні. Якщо підшлункова майже не дає свого ферменту, то так. Радьтеся з лікарем гастроентерологом.
Мочалкин блюз• 31 октября 2023
Если у вас хронический панкреатит - можно.
Мочалкин блюз• 31 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
А если клетки поджелудочной атрофировались или малое количество рабочих? Мучаться от болей и несварения?
Это как гипотиреознику сказать: щитовидка должна работать сама, никакого замещения. Но она частично атрофирована, значит, функции утрачены.
ХтоЯкщоНеЯ• 31 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
А для этого есть врач
Ну звичайно, і обстеження, аналізи.
Королева Сарказма• 31 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ответ выше
Фиона Шрековна• 31 октября 2023
Трохи не по темі, але може бути корисно. Мені гастроентеролог сказала, що конкретно панкреатин низької якості, креон краще.
ЗновЗдоров• 31 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне панкреатин и прочие дорогие ферменты не помогали вообще, только начала пить панкреатин 8 тыс и жизнь наладилась.