Може ще третю?• 31 октября 2023
Нова Пошта Глобал, шось чудне
Доброго дня дівчата, тут впевнена що багато хто користується послугами нової пошти, може допоможете з таким питанням. Мені відправили посилку з України в Канаду. По номеру накладної на сайті нової пошти значиться за 27.10 - відправлення одержано. Я нічого не отримувала і ніяких повідомлень не приходило. Сходила на пошту, там сказали що посилок для мене не було, кажуть зв´язуйтеся з українською поштою. Не зрозуміло мені що воно таке. До того тільки раз отримувала документи, все як положено, можна було простежити всі етапи доставки.
Хитрушка-чекушка• 31 октября 2023
То фігня, у мене загубили дві міжнародних посилки із Німеччини, сумарно 300+ євро, одну так і не знайшли...
Ужгород• 31 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вам компенсували вартість загубленоі посилки?
personality• 31 октября 2023
Нова пошта жлобал. Не в тему, але розкажу. Минулого року купували 2 екофлоу, перший замовили жлобал, другий містом. Нп заплатили за доставку 1800 грн, місту 360 грн. Дівчата, клянусь. Я ще такого обдиралова не бачила
Може ще третю?
• 31 октября 2023
Ответ дляpersonality
Капець
Може ще третю?
• 31 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
То ви вважаєте що загубили? Судячи зі скріну
personality• 31 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Судячи зі скріну так. Що каже підтримка? Вони там адекватні у них
Може ще третю?
• 31 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я не дзвонила, спробую написати. В мене були підозри що ’отримано’ канадською поштою, тобто буде тепер трек номер канадський, то хотіла вас тут запитати.
Хитрушка-чекушка• 31 октября 2023
Ответ дляУжгород
Так, але не нова пошта, бо якщо їм вірити, то цю посилку вони взагалі не отримували( продавець мені все компенсував, тобто він влетів на повну, ні товару, ні грошей(
Хитрушка-чекушка• 31 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Можу бути все що завгодно, їх трекінг також може помилятись, набирайте підтримку і просіть з´єднати із міжнародним відділом,, напишіть у фейсбуці і телеграм боті, качайте ситуацію
Чорнобаївка• 31 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Продавець отримав страховку, думаю. Якщо, звичайно, розумний)
personality• 31 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вони страхують посилки. Хіба ні?
Хитрушка-чекушка• 31 октября 2023
Ответ дляpersonality
Вони страхують посилки. Хіба ні?
Я не в курсі, якщо і страхують, то не в моєму випадку, так як пропозиції відшкодування від них не було(