Грибной_Дождик• 31 октября 2023
Дівчата, поясніть, нащо робити груди, якщо..?
Блогерша зробила собі груди, виставила опис що з нею відбувалося, каже жах як складно. В білизні рекламувати не буде нічого, але вельми щаслива, що в неї більший розмір (нуля не було). От в мене в самої нуль, коли було гв побачила що таке груди, але від цього я не стала щасливішою… в чому суть? Це варте того? Але вона молода, біля 25 років може більше/менше
Библиотекарь• 31 октября 2023
для меня это того не стоит.
ну это я довольна своей фигурой доски, не все умеют ей довольствоваться))
главное чтоб при больших сисях не забывали шо плоская попа то не айс))
ФруктЕщеТот• 31 октября 2023
У меня никогда не было груди, всегда мечтала , но теперь нет денег и это хуже намного ((
Мамина квіточка• 31 октября 2023
Груди роблять не для реклами білизни. Ну мрія в неї така була, комплексувала, можливо. Зробила сісі і щаслива тепер
Ластовиння• 31 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А если бы богатый любовник оплатил бы сиси, согласились?
Зайканалужайке• 31 октября 2023
Все по-разному переносят операции. Понятно, что сразу никто не встанет и не побежит по делам А плюсов, конечно, много: можно ходить без бюста, доступна любая одежда да и просто красиво
Мстящий за Зайца• 31 октября 2023
Почему нет? Ей захотелось и сделала. Меня и моя 1-ка устраивает. Когда была бер эта гигантская грудь меня бесила, но всем нравится разное, не вижу ничего плохого в нарощенных, но у других))))
Ласую колобками• 31 октября 2023
Если бы у меня была маленькая, я бы сделала. Та и так, после гв хочу убрать ассиметрию и уменьшить соски
ФруктЕщеТот• 31 октября 2023
Ответ дляЛастовиння
Думаю да, но богатого любовника нет из за сисек)) вообщем замкнутый Круг от этих сисек
Стефанія• 31 октября 2023
Може, у вас таки не нуль? Чи фігурка дуже тендітна, що воно нормально виглядає?
Я з 20 років вже хотіла зробити операцію. Бо будова така доволі ширококостна, без талії чи бедер, і взагалі грудей нема, як чоловік.
Не лякає реаба взагалі, бо дуже треба
ФруктЕщеТот• 31 октября 2023
Ответ дляСтефанія
Не лякає реаба взагалі, бо дуже треба
У меня тоже спортивная фигура без груди и бедер,
Но попа хорошая , единичный плюс
ФруктЕщеТот• 31 октября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Тому і не хочу робити груди,бо реабілітація тяжка.Я сцикуха
4 тыс евро тоже не мало ...
Стефанія• 31 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Но попа хорошая , единичный плюс
А в мене нічого нема, бо зі спортом проблеми((
Одні обвислі після гв сосці на грудині 🤦🏼♀️
ИграйМойГормон• 31 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
4 тыс евро тоже не мало ...
Витрачу на Мальдіви або Домінікану.Хай,лише війна скінчиться
Дикая Роза• 31 октября 2023
автор, зачем вы пытаетесь понять? вы еще спросите, зачем тату бьют и губы колят)) просто у каждого свои расстройства психики.
Не стесняюсь• 31 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А я завжди заздрила дівчатам з маленькими грудьми))
Дійсно, у кожного свої таргани
Дикая Роза• 31 октября 2023
Ответ дляЧаюри
Ви маєте груди?))
конечно, как и любая женщина)
у меня 1-й размер, наверное, если вам интересно
Ответ дляДикая Роза
конечно, как и любая женщина)
Ну, можливо, та жінка зовсім не має. Нічого поганого, якщо їй некомфортно і зробити трохи більші. Я от талії не маю, але ребра видаляти то понівечити повністю поставу і хребет, а так-то мрію))
Стефанія• 31 октября 2023
Ответ дляLike-995b
У меня красивая фигура, небольшая грудь , меня все устраивает, с меня хватит зубных имплантов ) ничего не улучшит в моей жизни 3 размер
Если они у вас есть, то и отлично👍
Стефанія• 31 октября 2023
Ответ дляДикая Роза
конечно, как и любая женщина)
То есть я не женщина со своими двумя детьми? 🤦🏼♀️
Мизимец• 31 октября 2023
Не знаю. Мене дуже лякає перспектива таких серйозних оперативних втручань заради краси.
Ну тобто, наприклад, зуби, з якими незручно їсти; крива щелепа, яка болить; чи хвора спина - це одне, а просто для краси не робила б, страшно, надто інвазивно.
В мене 1 розмір, а як схудну більше, то зовсім 0, але мене влаштовує. Жоден чоловік не відмовився від стосунків чи близькості через мій розмір грудей
Відкушу все що стирчить• 31 октября 2023
Ответ дляСтефанія
Не лякає реаба взагалі, бо дуже треба
Для чего и кого надо?? неужели вам не попадались мужчины, которые любят маленькую грудь?? у меня отбоя нет от поклонников, а грудь 0.
Стефанія• 31 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
У меня есть муж, но это комплекс лично мой, при чем тут вообще мужчины?
Для меня это надо, для меня. Одежда некрасиво сидит, стесняюсь без белья с поролоном вообще быть, не люблю свое отражение в зеркале.
И да, с психологом работала, но комплексы слишком давние, проще операцию сделать