Грибной_Дождик• 31 октября 2023

Дівчата, поясніть, нащо робити груди, якщо..?

Блогерша зробила собі груди, виставила опис що з нею відбувалося, каже жах як складно. В білизні рекламувати не буде нічого, але вельми щаслива, що в неї більший розмір (нуля не було). От в мене в самої нуль, коли було гв побачила що таке груди, але від цього я не стала щасливішою… в чому суть? Це варте того? Але вона молода, біля 25 років може більше/менше
Оле Лукойе• 31 октября 2023
Ну яке вам діло до чужих грудей ??
Сестер не рушницю чому і Україні є діло до всіх людей . Ви її навіть не знаєте ..
Джага-джага• 31 октября 2023
Это красиво, при выборе одежды все сидит хорошо и красиво, не заморачиваешься с бельём, купальником. Большие делать не обязательно. Свою форму исправить на лучшую. Ну и не все женщины одинаковые, одинаково думают и хотят выглядеть. Вот все аргументы.
Личко Невеличке• 31 октября 2023
Человек хотел и сделал. Я тоже хотела бы... но почитала про возможные осложнения и как их вытаскивают, решила фиг с ним)) Я не решусь
Поумничка• 31 октября 2023
А я думала всегда что у меня красивые сиси. Даже когда парень сказал на мои ,,нормальная грудь, на мужскую похожа,, , высокая самооценка была. А вот когда муж через 18 лет бросил небрежную фразу ,,не обижайся по пустякам , а то сиськи так и не вырастут,, стало обидно.
автор Грибной_Дождик • 31 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
А це не гарно? Такі були
Like-995b• 31 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Дело не в вашей груди.
Рву и мечу• 31 октября 2023
Можливо комплекси або форма не подобається, або мода. Мене Слава Богу все влаштовує в зовнішності. Останнім часом тільки не подобається, що груди різні і одна вище, а інша нижча, а раніше навіть не помічала( Надувні матраци замість губ і щітки замість вій також не цікавлять, як і нігті, які нарощують)
Дикая Роза• 31 октября 2023
Ответ дляПоумничка
вам скорее обидно не за свою внешность, а за то, что вы с таким обесценивающим дурачком живете.
Поумничка• 31 октября 2023
Ответ дляДикая Роза
Не просто живу, а прожила самые лучшие молодые годы, поняв в какое говно вступила только через много лет. Куда смотрела не понятно, да и не был он таким, просто когда любовь проходит надо иметь смелость уйти.
Леди_на_драндулете• 31 октября 2023
Ну стосовно того, що не можеш сам встати і що навіть стакан тримати, це вона трішки прибрехала. Я робила двосторонню мастектомію і одночасно видаляла яєчники- вставала одразу в цю ж ніч. Вдень зробили, вночі повітряна тривога і я почалапала з другого поверху у підвал, а потім назад сама. Так, вставати можна лише з допомогою преса без допомоги рук. Руки взагалі перші 2 тижні високо над головою піднімати не можна. Це робиться для того, щоб навкруги імпланта утворилася капсула і щоб він нікуди не здвинувся. І митися не можна було місяць, не можна було знімати корсет по цій же причині. Навіщо вона його зняла і полізла в душ, хз, це не можна було робити. Там же ще дренажі стоять. А навіщо молоденькі дівчата то роблять - не знаю. Якщо немає медичних показів, то треба гарно подумати. Буває, що імпланти не приживаються. Та й наркоз на серце це не додає здоров’я. Реабілітаційний період дійсно не легкий, але усе можна пережити.
Ниф_ниф• 31 октября 2023
Я б зробила, якби це було просто зробив і забув. Без цієї заміни імплантів. Бо хто зна, що буде через 10-20 років.
Дикая Роза• 31 октября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ужас какой(( еще и в такое время попали на операцию. вы сильная!

можно спросить? как-то читала, что после мастэктомии дают группу инвалидности - в данном случае же наличие имплантов дела не меняет? а все дело в заболевании, которое в ремиссии?
Вподобайден• 31 октября 2023
Ответ дляЛастовиння
А если бы богатый любовник оплатил бы сиси, согласились?
Вони шукають вже з сісями)
Вподобайден• 31 октября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Тому і не хочу робити груди,бо реабілітація тяжка.Я сцикуха
Ну не знаю. Побила абдомінопластику, лікар сказав що груди у порівнянні єрунда. А що там робити, підшкірно всунули і зашили.
Редисочка• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
На каком то этапе вся эта хрень становится навязчивой идеей и кажется что тебе место в маршрутке не уступили именно потому, что сисей нет. Ну или носа прямого. Или скул Джоли)
Правильно, таким людям нужно к психотерапевтам, а не к хирургам.
КартаБезКомиссий• 31 октября 2023
а силикон в вашем теле останется навсегда
как и шрамы
Леди_на_драндулете• 31 октября 2023
Ответ дляДикая Роза

Спасибо, лучше бы этого не было всего, ну уж как есть. На счет инвалидности вроде дают, но я пока не делала, не было сил. Вот хочу заняться.