Идеальная оптимистка• 31 октября 2023

Окупність приміщення (шляхом здачу в оренду) 13 років, це нормальне вкладання гр

автор Идеальная оптимистка • 31 октября 2023
Грошей?

Николай-b526• 31 октября 2023
ну нет конечно)))
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Грошей?
Так ніхто не «міряє». Оренда окремо, а прогнози вартості житла - окремо.
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Зате потім воно буде дорожче, мої родичі так на квартирах заробляють потім продають через деякий період
Місячне Сяйво• 31 октября 2023
Деньги лежат и приносят 0 дохода, и деньги работают и приносят хоть какой-то доход, что лучше, ответ очевиден
Патика-мотика• 31 октября 2023
Крім того, ви явно не врахували ремонти. Бо за 13 років вони будуть і добре, якщо косметичні. Бо в деяких регіонах ремонт дорожче самої квартири, якщо робити не своїми руками.
Міс Всесвіт• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
дороже, или дешевле, или ракета прилетит, или арендатор будет тянуть месяц, два, а потом съедет одним днём и денег не увидите. все может быть, времена сейчас непредсказуемые.

Ответ дляПатика-мотика
Ремонт я неробитиму
Все роблять орендарі приміщення під себе
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Не факт. Є підйом ринку і падіння. Якщо купити на підйомі, то можна втратити кошти, немаючи запасу часу.
Ответ дляНе прохожу мимо
Вони з ремонтом купують квартиру?
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
З 2014 року навіть ракета була, відновлено все за кошт держави, зараз здається
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Там профі вже ринок знають, в основному все вкрилося в 2014 році і зараз квартири в 2 рази виросли
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ремонт я неробитиму
Це не жиле приміщення? Тоді треба дуже добре подумати і оцінити ризики. Бо бізнеса зарас часто просідають, а комуналка там височезна( якщо це старий фонд особливо). Найважливіше тут зазвичай місце розташування.
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вони з ремонтом купують квартиру?
В основному з фундаменту, а коли є вигідні ціни курують і вторичку
personality• 31 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
ну нет конечно)))
В смислі? Через 13 років ви матимете 2 приміщення
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
З фундаменту, то трішки інакше. І зарас це особливо ризиковано, враховуючи війну. Можуть заморозити будівництво. Мої знайомі повиходили з такого бізнесу ще до ковіду, бо ризики не відповідали профіту.
personality• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Так а шо їй комуналка? Її платять орендарі.
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляpersonality
Це за умови що орендарі будуть. Якщо це нежиле приміщення в непрохідному місці, то може місяцями стояти пусте. Або здатись за значно меншу суму.
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Місяць назад мій чоловік отримав ключі, чекали 4 роки, купили за 22 тис зараз оцінюють мінімально в 38 тис без ремонту, Київ, це вигідно коли на об’ємі

Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Гроші морозиться на 4 роки, профіт біля 50%. Це 12% річних. І ризики величезні, враховуючи війну.
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
А якщо таких квартир більше 5
r25-1• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А якщо таких квартир більше 5
від цього профіт не вище. хоть 45
Міс Всесвіт• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
за счёт государства, но после победы :) я так возврата денег за билет на отмененное мероприятие. отмененное ещё в конце 2021 года. кормят сказками про перемогу.
чтобы посмотреть как восстанавливается за счёт государства, можно посмотреть на северную салтовку
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляr25-1
від цього профіт не вище. хоть 45
Судячи по тому який успіх має ця людина схема його працююча, а знайомий ріелтор займається комерційною нерухомістю там ще більші заробітки ніж на квартирах, он ми на роботі платимо оренду 300 тис в міс в Києві за маленьке приміщення
Снегопадка• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А якщо подумати що 22 пролежали 4 роки під подушкою та 22 і через 4 роки квартира.
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
В нас передмістя Києва, все відновлено мабуть це залежить від міської влади
Снегопадка• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Якщо є бізнес куда вкласти гроші і вони дадуть гроші то ок. А якщо кебету не вистачає то вже краще кв за 4 роки
Снегопадка• 31 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Передмістя Києва більш розрекламованн, туда всіх гостей возили, туда й гроші приходили
Не прохожу мимо• 31 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
Бізнесом ніхто не хоче вже займатися це чисто щоб на пенсію вистачило
Леди Г• 31 октября 2023
Не слушайте никого. Про ракеты, про инфляцию. Берите и делайте. Я таких 15-20 лет назад тоже помню. Только у меня уже отбитые помещения, а они до сих пор про то, что нужно- в бизнес все рассуждают. На тех же зашарпанных кухнях, на говнянных машинах.