Прийшов на подвір´я кот вуличний, худющий і голодний. Вже другий тиждень в нас живе на вулиці біля дверей, ми йому лежанку організували. В дім взяти не можу, бо є маленька дитина і своя кицька. Питання яким кормом його годувати, щоб не дуже дорого,але і щоб здоров´я йому не зіпсувати? Ще я даю йому з нашого столу недоїдки, каші, м´ясо. Чи потрібен вологий корм чи достатньо сухого?
Заикальница• 31 октября 2023
Пан Кот недавно брала, на территории живут коты, их подкармливают остатками натуралки, но маловато.
Впораюсь зі всим• 31 октября 2023
Ответ дляNadine23
Від бліх вділи нашийник. Ще хочу відвезти зробити щеплення від сказу,чекаю поки він трохи звикне до нас, щоб не сильний стрес.
Перед вакцинацією проглистогонити треба.
Ms. При теле• 31 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
прекрасный корм, мой кот обожает его, беру в Авроре по 9 грн.
Купи слона• 31 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
По 9 грн. корм не могут быть прекрасным. А вот химозным да, поэтому коты и обожают из-за хим. добавок. Попробуйте потом дать нормальный корм подороже, есть не будет
Ms. При теле• 31 октября 2023
Ответ дляКупи слона
а если по 9 грн - это цена по акции? он менее химозен?
Ms. При теле• 31 октября 2023
Пан кот влажный корм с кроликом . Склад: м´ясо і м´ясні субпродукти (не менше 80%, в тому числі кролика не менше - 4%), пшениця екстрадувати, риба, курячий хрящ (джерело колагену), вітамінна мінерально-амінокислотний комплекс, таурин.
ничего плохого не вижу
Впораюсь зі всим• 31 октября 2023
Ответ дляRen2
які купити таблетки від глистів?
Я своєму мілпразон купувала. Добре переніс.
Продаю витрішки• 01 ноября 2023
Сухого достаточно. Со своего стола не нужно.
По цене - ну смотрите, обычно коты небольшие, норма сухого - около 50грамм в сутки. Т е много он не сожрет. У меня кошка весом 3,5кг за месяц осиливает 1кг.
Максимально бюджетно и более-менее - 4 лапы. Это корм премиум класса украинского производителя. Лучше если - супер-премиум корма, например, йозера, оптимил, про план, брит кеа, холлс, фест чоис и подобные. Смотрите цены и суточные нормы и определяйте, что для Вас посильно стоит.
Продаю витрішки• 01 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Пуріна повністю завалила останні дослідження відповідності складу до заявленого на упаковці. Так, має складові не кращі за віскаси якісь.
У Пурины есть линейки кормов от эконом до супер-премиум класса.
Эконом - это и есть не лучше вискаса.
Продаю витрішки• 01 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
а не ’опасно’ це?
кіт же може лізти десь/зачепиттися тощо
Они сделаны так, что в таких ситуациях должны рваться либо расстегиваться.
Но их нельзя использовать как основную защиту. Только как дополнительную. Основная - капли на холку.
Продаю витрішки• 01 ноября 2023
Ответ дляNadine23
Если переживаете за свою - делайте полную вакцинацию, а не только от бешенства
Зоя Жорівна• 18 ноября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Беру карпатиан фуд. По акции,выходит меньше 100грн за 1кг
Немає поганого запаху з ротику та лотку?
Моя на Бріт Кеа,запах з лотку такий що просто ппц.Кожен раз при прибиранні хочу змінити
Але гарна шерсть,наїдається ,тому думаю
І де купуєте?
Але гарна шерсть,наїдається ,тому думаю
І де купуєте?