Я тут Живу• 31 октября 2023
Анна Лоскор в ІГ - шахраї. Укр виробник.
Шарашкіна контора власноруч підбирає тобі розмір, запевняє що обов´язово підійде, а як не підійде, то є обмін.
Ок, даю заміри, підбирають розмір.
Оплачую - надсилають боді, яке мале навіть не на один розмір - воно навіть не застібується, його просто не вистачає по довжини тулуба.
Звертаюся зі скаргою - дивуються, як таааак, надсилайте - обміняємо.
Потім - ой, а розміру вашого нема, можемо відшити по ваших замірах з доплатою.
Прошу повернути кошти, мені не підходять такі умови для звичайного боді - ні, не можемо, це ж порушення закону, не можна повертати натільне. Тобто обмінювати можна, повертати ні)
Сплачуєш півтори тисячі і залишаєшся з річчю не твого розміру, яка не підлягає поверненню) Така собі нехитра афера.
Ок, даю заміри, підбирають розмір.
Я тут Живу
• 31 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Боді еротичне?
Краще тоді в сексшопі поміряти і купити
Ні, звичайне бавовняне боді
БезникаяЯ• 31 октября 2023
Просто не купуйте речі які не підлягають поверненню в інеті. Або на суму яку не жалко втратити.
Меломанка Маланка• 31 октября 2023
После того, как попала сама с джинсами...не вношу предоплату и просматриваю на почте