Маруська Му• 31 октября 2023
Посоветуйте хороший смартфон небольших габаритов (не айфон)
С длиной смартфона до 15 см. Зашла в Ксяоми магазин, там одни кирпичи гигантские.
Айфон не рассматриваю. Дорого плюс не хочу привыкать к новой системе.
Мизимец• 31 октября 2023
Ответ дляenglish book
S, та S(FE) серия у Самсунг зручна. Але аккумулятор тримає не дуже.
S-серия достаточно дорогая
Шотуткоїться?• 31 октября 2023
В мене Motorola Edge 30 Neo. Невеликий і дуже приємно лежить в руці. Я теж довго шукала не лопату)))
Повелитель бітка• 31 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Вам вистачає оперативи? Дивлюсь на нього
Шотуткоїться?• 31 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Так) І зарядка в нього супер швидка.
Повелитель бітка• 31 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Так) І зарядка в нього супер швидка.
Дякую.
Ще дивлюсь нео 40, але він огромезний в руці, але більш наворочений
Маруська Му
• 31 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Дякую. Ех, все одно завеликий. Хочу до 15 см, в ідеалі 14.6 см. максимум.
Шотуткоїться?• 01 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
Мені здається це нереально, бо воно буде або як калькулятор або як противоударний кірпіч. Я нормативних не знайшла маленьких. Як знайдете поділіться)))
Маруська Му
• 01 ноября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
я знайшла, але дорого)
Самсунги останні).