ЛижТолько• 31 октября 2023

Испания что за окупасы? Почему рисковано покупать там недвижимость?

Хочу в Аликанте, или рядом
Желательно чтоб была компания, которая будет следить за домом, если нас там не будет
Ресльно ли такое?
13чудоСВЕТА• 31 октября 2023
забейте в ютубе эфир забит ими
sur_sur• 31 октября 2023
Той, хто купує, такі питання не задає)
13чудоСВЕТА• 31 октября 2023
Там арабов из африки тьма им все можно. Вы бы ролики посмотрели прежде чем покупать
З родзинкою• 31 октября 2023
Вас нет неделю. Окупасы взломали замок поселились. Вы сдали квартиру, перестали платить. Ни с милицией ни с частной охранной вы их не выгоните. Даже через суд нереально.
ЧукИГеки• 31 октября 2023
Все через закон, прийнятий в Іспанії в 2008 році, коли країну охопила криза. Почитайте. В мережі багато інфо. Є навіть цілі приватні фірми-вишибали, з якими співпрацює поліція, які допомагають вигнати окупасів. Якщо коротко: людина володіє майном, наприклад, квартирою. І її відсутність туди вдерлися люди і почали там жити… безкоштовно. То закон на стороні окупантів. Ясно, власник подає справу до суду… суди можуть тривати 20 місяців. Врешті власнику повертають житло… але… весь цей час квартира власника зайнята чужинцями, які ще й за комунальні не платять. До речі, проблемні квартири (з окупасами) продають дешевше. Хто прошарений в законах, може купити таку квартиру, судитися і через роки два виграти суд.
ЧукИГеки• 31 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Окупасами можуть бути не лише араби. А цілком «примірна» «біла родина», навіть з купою малолітніх дітей… на жаль, дивні закони в Іспанії. Чула, що місцеві навіть і житло бояться здавати на довгий термін через окупасів. Лише подобово. Якщо є ліцензія і ти здаєш туристичне житло подобово, наче закон окупасів не діє. Країна див.
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 октября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Офигенно. То есть едешь в Испанию, находишь пустую квартиру и решаешь вопрос с жильем минимум на полтора года.) А если серьезно, странно, что при неоплате коммунальных им не выключают свет, воду и газ.
ЧукИГеки• 31 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так. Виходить, вірно. Але врахуйте, туристичні зони не рахуються. Там є тонкощі. Професійні окупаси про це знають. Як на мене, дуже дивний закон. І чому його не відмінять, з 2008 року вже стільки часу пройшло…
220В• 31 октября 2023
Мені цікаво, якщо виламати замок і вишвирнути їх разом з манатками, то власникам за це щось буде?
автор ЛижТолько • 31 октября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Тобто якщо купити в Аліканте біля моря то окупаси не прийдуть?
ВыФсеВрете• 31 октября 2023
Ответ для220В
Уявіть циганську родину з 20 осіб. Уявили? А тепер розкажіть, як ви будете викидати їхні манатки
Позитивна• 31 октября 2023
Ответ для220В
Они обычно живут не по одному. Кто-то дома остаётся всегда. Вызывают полицию и полиция на их стороне. А если заходят и никого нет- ничего не будет. Агенства так и делают.
Весёлая морковка• 31 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
Испанские граждане могут заселится. Тогда-совсем грусть...И посредники, которые вам сейчас обещают беззаветно помогать во всем, живо интерес к вашей грустной судьбе потеряют)
Вы сперва подумайте, как деньги в испанский банк завести
ЧукИГеки• 31 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
Це ви вже радьтеся з фірмами, які продають. Знаю гарну Alegria. Інстаграм yan_alegria. Вони і сдають нерухомість в аренду, і продають, пошукайте в мережі, в них гарний сайт. Напишіть менеджерам. Вони працюють десь в тому районі, що вас цікавить. Та й самі десь там живуть.
ОливьЕЖечка• 31 октября 2023
Вчора дивилась фільм ’ три дні на вбивство’ з Кевіном Костнером. Як раз ситуація з окупасами в його квартирі. Відміна тільки в тому що дія відбувається у Франції. І поліція теж на стороні окупасів
Не люблю натовп• 01 ноября 2023
Именно из-за этого Испанию не рассматриваем для жизни. Хотя страна нравится.