Кракадэ• 31 октября 2023

Не підтримала Хелоуїн.

У нас в школі святкують.....Хелоуїн.
Дозволили дітям прийти в костюмах і розфарбуватись. Не розумію я цього. Дуже не розумію. Мій клас нічого не готував (ніякі сценки) і тільки два учня були з елементами костюма. Всі інші в звичайному одязі. Тобто ми саботували тихо це свято.
Той грим, що був на дітях 8-11 класів мене сильно вразили. І більше постарались 8-9 навіть. Це шрами, потьоки крові (професійної), кров на одязі, рани від куль...і багато чого ще. Маски - це біло вже і не страшно в порівнянні з гримом....
А як ваша дитина пішла в школу на "святкування" Хелоуіна?
Результат:
вже голосів: 233
78 (33.48%) Не було святкування
66 (28.33%) Взнати результат
63 (27.04%) Пішла/пішов з гримом чи костюм
26 (11.16%) Пішла/пішов без грима
ИзЮмрудная• 31 октября 2023
Автор, а сколько вам лет? Школьникам уже спатки пора))
oksi-71• 31 октября 2023
прошлогодние фотки. Через пару часов снова пойдут).
delphoto
Папобус• 31 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
Значит оно Вам просто не интересно ) мозг человека устроен хитро, если человеку не интересна инфа - мозг инфу прячет. А вот если интересно - даже мельком где-то увиденное или услышанное отпечатается ))
В принципе это у всех так, а не по тому, что голова «не молодая»
Скорее всего интересовало, раз читала) Но ни фига не помню) Ещё в свете того, что каких-то пару лет назад многие верещали, как автор-училка, шо за безобразие, всякую чушь из этой Америки тащат)
Папобус• 31 октября 2023
Ответ дляdf364tye3
это сатанизм, не удивляйтесь после , крови, смертям , страданиям ,,,
Ага, тільки справжні сатаністи в обличчі рашки ходять до церков і щось їм це не допомогло
Пес Патрон• 31 октября 2023
Ответ дляПапобус
Бывает ))
Вообще, если совсем в дебри лезть то и какие то церковные праздники пошли от древних славян. Просто об этом не говорят ) я тоже когда то таким интересовалась, но помню обрывками инфу, а в гугл лезть уже лениво.. а то я так до утра просижу )))
культУра• 31 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
При тому, шов авторової бабусі цього не було. І автору, значить, не треба
А зачем автору чужой праздник из американской культуры?
Трусиковед• 31 октября 2023
Ответ длякультУра
А почему бы и не отпраздновать чужой праздник? Она чужие дни рождения тоже игнорирует?
культУра• 31 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Такие сравнения неподходящие. Типа, что вам больше нравится: кислое или рябое?
Ну или по вашей же логике, вы тоже игнорируете дни рождения посторонних вам людей.
Трусиковед• 31 октября 2023
Ответ длякультУра
По какой такой ’моей логике’ я игнорирую чужие дни рождения?
культУра• 31 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
А вы празднуете именины всех соседей по дому, всех работников супермаркета, в который ходите за продуктами?
культУра• 31 октября 2023
Нет, ну никто ж не запрещает. Человек высказал свое мнение, что это насаживание чужой культуры неприятно и неправильно, так налетели, как американская ботоферма.
Советничаю тут• 31 октября 2023
Ребенок празднует в компе, там в сети строят какие-то тыквы и другие атрибуты в своем Майнкрафте. В школе карантин по ветрянке, поэтому нет никаких движений.
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Зразу відповім всім.
1. Тема для того, щоб виговоритися і побачити скільки дітей форумчанок пішло в костюмах і з гримом, а скільки ні.
Цікаво почути і думки інших.
2. Так, я вчитель і маю класне керівництво
3. Так, я за двіж. Але розумний двіж.
4. Прикріплю фото. З схожим макіяжем були сьогодні діти. Коли в тебе на уроці сидить 10-15 дітей з такими обличчями і навіть гіршим (де є намальовані рани, садна, кульові отвори), то реально страшно.
5. Вважаю, що це свЯто зараз - це знущання над дітьми, що виїхали з окупованих територій і бачили реальні рани і кульові отвори в тілах. Якби на таке свято були лише павуки та гарбузи.... А в нас сокири, шрами і кровяка.
6. Коли твій чоловік на фронті і ти знаєш, що там відбувається. Коли твій брат поруч з нулем (він медик, тому не на самому нулі), і лікую все це. То бачити такий грим на дітях...на дітях...це просто все перевертається....
7. Харьків. Тримайтесь. Сьогодні не той день і ніч, що легко і спокійно вам. Сподіваюсь, що скоро стане краще. Сподіваюсь.
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Забула фото:
культУра• 31 октября 2023
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
Бывает ))
Так, там купа свят були накладені на слов´янські свята:
Різдво, спаси всі, Великдень, Івана Купала і т.д.
культУра• 31 октября 2023
Ответ дляКракадэ
Ну так наши праздники вытесняют, даты меняют, чтобы лишить заложенной в них силы, и подсовывают и пропагандируют вот это вот все.
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляШалена невинність
А мене вражає, що людина, яка є вчителем (судячи з допису) така зашорена. Паска з яйцями вас не вражає, колядки не вражають, ялиночка з символічними кишками теж не вражає, а от День всіх світих, то прямо страшне.
Всі наведені вами ’приколи’ і символи знаю. І також вражають вони.
Але вони трансформувались в щось більш пристойне. Тобто на ялинці вже не кишкі, а мішура і іграшки. Якби продовжували прикрашати кишками або навіть ковбасою чи сардельками, то також би ігнорила такі речі!!!
В святкуванні Хелоуіна не відбулось трансформації в карнавал. Коли б були різні костюми. А залишилась ідея смерті і мертв´яків - ось тому і не підтримую!!!
Оксана_12• 01 ноября 2023
Звісно. Раніше було краще. Все краще. І ’скрєпне’, як без цього. А це жах якийсь трикляті капіталісти придумали.
автор Кракадэ • 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Взагалі ви не в ту сторону мене підколоти вирішили!
Радянський союз нічого гарного ні мені ні родині моїх батьків чи дідусів бабусів не приніс!
Лише важке життя, а інколи виживання і голод та війну.
Оксана_12• 01 ноября 2023
Ответ дляКракадэ
А до чого тут радянський союз?
автор Кракадэ • 01 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
А до чого тут радянський союз?
А до чого тут ’скрепне’? І намагання мене улічити в підтримці проросійських поглядів?
Не ідеальна українська? Так, не ідеальна! Бо тільки 5 років, як перейшла на українську мову, а до цього розмовляла російською.
Шалена невинність• 01 ноября 2023
Ответ дляКракадэ
Це не приколи, як ви зволили висловитись, це символи певних язичницьких свят. І крашанки з паскою та білим самі знаєте чим, чудово всі їдять та не морщаться. Те, що у вашому закладі не карнавал, а чортівщина, вина виключно дорослих. Дітей можна попередити перед святкуванням, що чортівня заборонена, можна кажанів, павутину, гарбузи. Все було б нормально.
Вподобайден• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мене вразило у однієї блогерши відео з церкви де на вході прикрашено гарбузами до дня Хеллоуїн. Це вже поза межами мого розуміння ....
Какие церкви такие и праздники!
Однозначно• 01 ноября 2023
В нашей немецкой школе вчера и сегодня выходной)
Солоденька цукОрка• 01 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Пальцы ведьмы пеку давно с ребенком,а вот гарбузы нет и не видела такого. Подскажите рецепт)
По факту любимое дрожжевое тесто, начинка тоже лббая, это в школу у нас колбасу и сосиски не разрешают, поэтому просто с сыром, а форма такая выходит за счёт обвязывания ниткой. Вот видеорецепт

Но я делала своё тесто и оно у меня активней поднималось и очень врезалась ритка, местами делая дырку в пирожке. Поэтому на будущее думаю оставлять их сначала на расстойку минут на 15, потом обязывать и в духовку.
А я женатая• 01 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Я особисто не розумію цього свята, його так би мовити філософії) А моя донька пішла по ’хатах’ збирати цукерки, ще не повернулась і гриму її я ще не бачила. Ми в Польщі і я навіть не уявляла, що вони це святкують. В понеділок розпитаю колег. Мені прикро, що вдома колядувати навіть до сосідів соромились ходити, а тут до чужих не соромляться)
Я вчера аж подпрыгнула от стука в дверь палкой. Съемная квартира, одна дома была... интересно , был бы звонок - звонили бы или нет...
Так вот, к двери подошла только после громких криков соседских. Дверь там не открыли, но кричала женщина еще минут 10, как ведьмы в фильмах...що це було...
А я женатая• 01 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ви, як я розумію, вчитель.І могли спрямувати і костюми і сценку в більш мирне русло.
Ви просто нудна вчителька. Буває. В моєї дитини теж нудна. Їй і піжамна вечірка в останній день перед канікулами здалася недоречною. Бо їй треба їхати до батьків в село 🥴
Різні вони, але обидві ніяк ні нудні

ваша - не дуже поважає інших, ця - сприймає буквально
Шмоточницаца• 01 ноября 2023
Мой забыл надеть в школу хеллоуинскую шляпу, но многие были в гриме и масках. Здорово, что никто это не запрещает
Соседушка• 02 ноября 2023
а де варіант не пішла би