Пацелуйнитуда• Изменено 01 ноября 2023

ПриватБанк кредитные средства

Кто знает, вчера вечером закрыла минус на карте, сегодня 1число, + на карте.
Всё равно пишет до 25 ноября пополните на 4000грн чтоб не платить %.
3ачем если баланс карты+?
Страницу обновляла
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Може, застаріла інформація там. Почекайте до завтра хоча б. Або пишіть їм в онлайн-чат, уточнюйте.

Якщо на карті позитивний баланс, тобто вже свої кошти, то не повинно щось там світити про поповніть.
Але є ще один нюанс: якщо там були великі борги якісь, то ще в цьому місяці може нарахувати відсотки за минулий період, майте це на увазі.
Указка• 01 ноября 2023
Эта информация обновляется в течение трех дней. Подождите.
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец

Нет из сроков не выходила .
Вчера закинула и сегодня хочу опять в минус уйти и думала опять дадут 55дней с первого числа
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляУказка
Мне надо опять в минус уйти
оксюморон• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет из сроков не выходила .
Ви повинні були закрити не вчора а до 25 числа. У приваті так.
У моно до кінця місяця.
Напевне будуть нараховані % за минулий період.
Але це припущення моє. Треба бачити картину.
Все возможно• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет из сроков не выходила .
Я так зрозуміла, що треба було закинути до 25 числа, але проценти на перше наступного місяця рахують.
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет из сроков не выходила .
Ви мали закинути до 25 жовтня те, що брали з 1 по 30 вересня. Чи ви користувалися кредитними коштами з 1 жовтня?
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Минус был 1жовтня
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Минус был 1жовтня
То ви просрочили платіж і зараз маєте відсотки, сьогодні вони повинні на протязі дня знятися
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
У моно до кінця місяця.
Они б написали сколько я должна% но ничего не написано в %
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А нет было написано пополнить минус до 25ноября , Я с минуса вышла вчера чтоб мне дали ещё месяц до 25декабря
оксюморон• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Та почекайте, не кіпішуйте. Пару годин і оновиться вся інформація.
Вони не розписують окремо %, просто знімають їх і це стає тілом боргу.
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
По-моему они пишут сумму сколько чего
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет из сроков не выходила .
Так, якщо на картці ’плюс’, то знову має бути пільговий період. Навіть якщо були прострочені борги, то все рівно стартує, якщо їх повністю закрити.
Імхо, то все-таки просто текст не оновився, а так все в порядку з карткою Вашою.
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Зараз Вас заплутають остаточно. )))
Незалежно від того, коли там що було, - якщо зараз картка в плюсі, то пільговий період має стартувати, як тільки закрили все в плюс.
Можуть ще потім списати останні відсотки за минулий період, якщо там щось таке було, - але це ніяк не вплине на нинішній пільговий період.
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Мне надо опять в минус уйти
Вам сьогодні терміново треба?
Тоді, щоб Ви не переживали, напишіть в онлайн-чат Приват24, щоб Вас заспокоїли.
Або просто почекайте до завтра, інформація оновиться, і Ви все й так будете бачити.
Полуничка• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет из сроков не выходила .
Вам 55 дней дадут, не зависимо от того плюс у вас или минус. Для сумм, которые вы снимете сегодня, будет 55 дней льготного периода. В отношении задолженности напишите в поддержку.
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
По-моему они пишут сумму сколько чего
Пишуть кредит і відсотки, ви вчора внесли і те і інше, чи відсотків не було?
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Вам сьогодні терміново треба?
Да сегодня надо отдать те деньги что мне закинули вчера, сделали такой шахер махер что было пополнить минус до 25 декабря
автор Пацелуйнитуда • 01 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
% не было
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2023
Ответ дляПолуничка
Не зовсім так. 55 днів льготного періоду дають, якщо не було просрочки. Є просрочка - не має льготного періоду
Указка• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Мне надо опять в минус уйти
Тогда напишите в Приват, пусть меняют систему😁
Смячиком• 01 ноября 2023
почему не задать этот вопрос службе поддержки Приват?
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
% не было
Тоді або чекайте на оновлення інформації, або задзвоніть у приват, або напишіть в підтримку
Полуничка• 01 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Автор пишет, что сумму нужно погасить до 25 ноября. Т. е. просрочки ещё нет, как я понимаю. Или деньги, которые взял, например, 30 октября, уже считаются просрочкой?
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Це Ви явно поспішили. До 25 грудня ще купа часу було. А тепер, якщо Ви сьогодні ці гроші знімете як кредитні, то по-перше, втратите 4%, а по-друге, оце сьогодні зняте в мінус, все рівно прийдеться закрити до 25 грудня.
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, але після закриття в плюс, навіть якщо до того й були прострочки, пільговий період зразу дадуть.
Указка• 01 ноября 2023
Ответ дляСмячиком
Если все начнут обращаться непосредственно к тем, кто решает вопросы и начнут пользоваться гуглом, на советчице нечего будет писать😂😂.
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Дійсно так. Але у привата, зазвичай не має проблем з оновленням інформації і що там у автора, знає тільки автор і приват. Я користуюся постійно кредиткою приват, гроші закинула і інформація зразу оновилася. Тому в ситуації автора тільки виясняти у привата що і як.
Їжак в панчохах• 01 ноября 2023
Висит приват. Мне тоже пишет неверную информацию по карте