Пацелуйнитуда• Изменено 01 ноября 2023
ПриватБанк кредитные средства
Кто знает, вчера вечером закрыла минус на карте, сегодня 1число, + на карте.
Всё равно пишет до 25 ноября пополните на 4000грн чтоб не платить %.
3ачем если баланс карты+?
Страницу обновляла
3ачем если баланс карты+?
Страницу обновляла
Я в дамках• 01 ноября 2023
Якщо ви скористалися коштами 1 жовтня, то пільговий період до 25 листопада у вас. А так не розумію навіщо ви гасити, щоб знову зняти і при цьому ще й втратити 4% від суми. І на зняття готівки, наскільки я пам´ятаю пільговий період не діє, тільки на безготівкові розрахунки.
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Дійсно так. Але у привата, зазвичай не має проблем з оновленням інформації і що там у автора, знає тільки автор і приват. Я користуюся постійно кредиткою приват, гроші закинула і інформація зразу оновилася. Тому в ситуації автора тільки виясняти у привата що і як.
Згодна, тому я й не раджу автору зараз користуватися кредитними коштами, поки ситуація не проясниться (або інформація сама оновиться, або в підтримці Привату їй напишуть, що все ок).
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ в дамках
На зняття теж діє пільговий період. Тобто 4% на зняття кредитних коштів-то знімуть, само собою. Але потім не будуть нараховуватися додаткові відсотки за користування кредитними коштами протягом пільгового періоду.
Наивная Хо• 01 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Може, застаріла інформація там. Почекайте до завтра хоча б. Або пишіть їм в онлайн-чат, уточнюйте.
Якщо на карті позитивний баланс, тобто вже свої кошти, то не повинно щось там світити про поповніть.
Але є ще один нюанс: якщо там були великі борги якісь, то ще в цьому місяці може нарахувати відсотки за минулий період, майте це на увазі.
Відсотки можуть бути навіть,якщо вчасно погасити борг?
Наивная Хо• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет из сроков не выходила .
Вчера закинула и сегодня хочу опять в минус уйти и думала опять дадут 55дней с первого числа
І я так живу((
Пацелуйнитуда
• 01 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Це Ви явно поспішили. До 25 грудня ще купа часу було. А тепер, якщо Ви сьогодні ці гроші знімете як кредитні, то по-перше, втратите 4%, а по-друге, оце сьогодні зняте в мінус, все рівно прийдеться закрити до 25 грудня.
Было до 25 ноября, а хотела чтобы сделали до 25 декабря, поэтому деньги положила
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Не в цьому справа.
Просто відсотки за той минулий період (якщо то не був пільговий період) будуть розраховані та списані лише 1 числа наступного місяця.
Наприклад, був борг 1000 грн, на який нараховується 3,5% щомісячно.
До 1 листопада все закрили, обнулили, пільговий період стартував.
Але - за жовтень, коли був не пільговий період, відсотки будуть нараховані лише 1 листопада. А отже, 1 листопада спишуть ці 35 грн відсотків. Але пільговий період при цьому не пропаде, навіть якщо спише в мінус, все окей.
Пластилин_Колец• 01 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
А, тоді все правильно, воно дійсно ’відсуне’ на місяць.
Пацелуйнитуда
• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Потому что минус не успею погасить до 25ноября, хотела продлить срок, поэтому так
Пацелуйнитуда
• 01 ноября 2023
Они уже поменяли, но я не поняла, я войду в минус и будет до 25 декабря или нет?
Смячиком• 02 ноября 2023
Ответ дляУказка
Если все начнут обращаться непосредственно к тем, кто решает вопросы и начнут пользоваться гуглом, на советчице нечего будет писать😂😂.
блин, точно
прастити...