маминаБубочка• 01 ноября 2023

Екскурсія на трамваї Київ

Хто їздив на трамвайчику по Києві? Воно того варте?
Гуру троллинга• 01 ноября 2023
Як на мене, то ні.
Нас якось запрошували, ніякої екскурсії там не було, просто трамвай їхав по маршруту. Сиди і дивись у вікно.
100%• 01 ноября 2023
На любителя, у нас був екскурсовод, розповідав, частину йшли пішки по Пущі
автор маминаБубочка • 01 ноября 2023
Дякую! Це мабуть щоб взяти книжечку каву і самій (без компанії)) покататись))
Бойова• 01 ноября 2023
Ми колись їздили так через Цікавий Київ у трамваї -кафе.
У самому трамваї невеликий вибір чаю, екскурсовод радив брати з собою у термосі.
Ми брали чай і бутерброди.
Виходили біля храмів, нам розповідали досить цікаво.
Але це до війни було, як зараз, раптом тривога? Маршрут цей довгий.
Указка• 01 ноября 2023
Мы ради детей ездили. Надо в хорошую погоду ехать.