Божа кульбабка• 01 ноября 2023

баєри та ціна за вагу

доброго дня, скажіть будь ласка яка зараз адекватна ціна за доставку з США та Іспанії, останній раз заплатила 12 дол за кг авіа зі штатів, є що дешевше возять, чи це в усіх так?
Сиамская сороконожка• 01 ноября 2023
Я тоже платила по 12 сша
Привіт з ботойбіччя• 01 ноября 2023
ну так відштовхуються від вартості перевізників. а там 8,2-9,2 дол\кг
Задираю носа• 01 ноября 2023
сама купую, в НП 12 дол за кг
ГугелП@лАмался• 01 ноября 2023
Да , сейчас доставка подорожала, сама офигела.(
Швидка Настя• 01 ноября 2023
Вес с коробкой 8.2 долл , без коробки чистый вес товара выходит 12-13 долл 1 кг.
Потішаюся• 01 ноября 2023
Море 8-10 $
Треба ось так• 01 ноября 2023
10 дол/кг
Вымеряют по разному - с учётом объёмного веса.
Но, не особо разница большая, если тебе нужно то, что хочешь)
serheevna• 01 ноября 2023
відкрила перший рахунок, який попався на очі, по доставці з Іспанії.
4,1кг, перевізник міст, до оплати 20,06євро. Ще мінус вага коробок і виходить 5євро за кг дуууже впритик, може й більше(
Разгуляшка• 01 ноября 2023
Вчора купляла через баєра США, 11$ кг/авіа.
Ковбой Хагис• 01 ноября 2023
Ответ дляЗадираю носа
сама купую, в НП 12 дол за кг
Кошмар, в ЮЭ 6 дол за кг. Зачем переплачивать??
Ковбой Хагис• 01 ноября 2023
У посредников за вес в 2 раза дороже, чем заказывать самой через перевозчика. Выгодней всего Юкрейниан экспресс, там и консолидация бесплатная и вес они считают фактический, а не объемный. Один раз заказала Зару через Мист, так они мне каждую коробку посчитали и запаковали в огромную коробку, вес был 3 кг, а посчитали как за 7 кг. После этого с ними не вожу больше.
Задираю носа• 02 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
вже 8,2 літаком, глянула на сайті. В НП зараз -20%, то десь близько. Але все одно дякую.
Хоча НП мені подобається, з Америки 5 днів, просто супер. Були певні питання, все вирішували дуже швидко. тттттттт