ПП-шница• 01 ноября 2023
Підскажіть актуальні варіанти евакуації з лівого берега.
Є український паспорт і російський
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Можете написати у двох словах, якщо можете(
Підлаштовуються під ру, але чекають Україну!
Ненавидять зе&ко.
Важко їм дуже.
Терплять усе
Якось так.
Ненавидять зе&ко.
Важко їм дуже.
Терплять усе
Якось так.
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Вже написала
Відпишіться.
Чи створіть нову тему.
Що Вам все вдало😘
Чи створіть нову тему.
Що Вам все вдало😘
Бабуся мороз• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Постидались би тут писати про російський паспорт!
Напишіть кращє свою адресу куди їхати всім переселенцям.
А то гарно сидіть під ковдрою і судити інших, хто в пеклі живе
Бабуся мороз• 01 ноября 2023
Ответ дляКиев_Елена
Делайте загран. Без него не выедете
Де??? В окупації??? Майже два роки війна, а люди так абстрагуються що навіть елементарних речей не розуміють
ПП-шница
• 01 ноября 2023
Ответ дляБоХатая
Им нужно добраться до белгорода, а там есть перевозчики до пропускного пункта, и есть волонтеры
Дякую
ПП-шница
• 01 ноября 2023
Ответ дляКиев_Елена
Делайте загран. Без него не выедете
Ситуація поки на сьогодні. Написала поки що волентеру, обіцяла завтра все взнати.
Якщо не буде іншого варіанта то загранпасплрт.
І єслі що там же елементарно з села виїхати вже проблема. Навіть за пенсією.
ПП-шница
• 01 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Це мова про російський загран
ВсеЧетко• 01 ноября 2023
Вибачте, не права. Була зла, написала гадості. Тепер самій гидко. У колеги родичка з Херсонщини їхала через росію. Все вийшло успішно. Бажаю і Вам безпечно доїхати до України.
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Це мова про російський загран
Авторе.
Запам’ятайте:’ все, що за межами дому- зло’.
Тому, дбайте про себе і сім’ю.
Обняла
Тому, дбайте про себе і сім’ю.
Обняла
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2023
Ответ дляКиев_Елена
Уже налажен бизнес, выезд из Горловки в Германию (Мюнхен) стоит около 400 евро. Ехать 3 суток( Какие волонтеры? Всё на потоке
Есть волонтерские организации, помогают.
У меня было тоже сопровождение информационное и помогли с билетами на паром.
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Вам уже написали про Колотиловку(Сумская область), лучше не ехать через страны Балтии без загранпаспорта, рашка не выпускает мужчин.
Если есть ру внутренний, но нет загран, они и женщин не выпускают.
Ліньки гуглить• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні
Перевозчик Спутник 0668420808. Телеграмм, вайбер
И знакомые, и в группе города его хвалят
я выехала год назад, но не с ними, ехала через серую зону на подконтрольную из Новой
ПП-шница
• 01 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Дякую
Фісташкова кава• 02 ноября 2023
+79901331412
+79900017101
+380987332473
ВАйбер, ТГ, Вацап
Едут 5 ноября из Мелитополя через Токмак, Бердянск, Мариуполь на территорию Украины через Варшава, Люблин. Пишут, большой опыт. Берут ваш автомобиль в сопровождение.
Инфа с ТГ канала
+79900017101
+380987332473
ВАйбер, ТГ, Вацап
Инфа с ТГ канала
ПП-шница
• 02 ноября 2023
Ответ дляФісташкова кава
+79901331412
+79900017101
+380987332473
ВАйбер, ТГ, Вацап
Инфа с ТГ канала
+79900017101
+380987332473
ВАйбер, ТГ, Вацап
Инфа с ТГ канала
Дякую. Я вже звязалась з волентерами, мені все чьотко розповіли алгоритм прямо від вказаного населеного пункту.
Фісташкова кава• 02 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Хай все вийде!