ПП-шница• 01 ноября 2023

Підскажіть актуальні варіанти евакуації з лівого берега.

Є український паспорт і російський
Сито для думок• 01 ноября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Яка ще евакуація, ви про що?
Автор, я подумала ви про лівий берег Києва, вибачте.
я тоже напряглась. уже ж были попытки мост взорвать вначале войны

автор ПП-шница • 01 ноября 2023
Ответ дляГола з конопель
Знаю, що звідти маршрутками виїзжать через росію, потім вздовж чорного моря та турцію і далі куди вже мета стоїть, маршрутки ці без пересадок возять в європу і з європи назад. По вартості бачив ціни як 500 євро або доларів, так і більше, до 1000 найдорожче бачив, це на фейсбуці було. Але точно немає проблем евакуюватися, маршрутчики на цьому заробляють
Та ситуація змінюється 10 разів на місяць
Ms. Iphone• 01 ноября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Не стримаюся...
Просто нагадали мені ту письменницю, яка обіс@ала нашого Воїна, якому відрізали голову рашисти...бо він кричав не українською
а то разве писательница была?
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Нема заграну.
Пишіть Вратарьовій.
Не грайте часу.
Вона допомоглв моїй знайомий по фб.
Через знайомих знайомих....
Просто пишіть правду...не соромтесь...І просіть допомогти, врятувати
Носки на подтяжках• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Капець. Мої як узнають таке геть не захочуть їхати. Будуть в халабуді житт
Мы тоже читали были. Вот читали и все взвешивали, принимали уже решение на свой страх и риск.
Ленне-Рейма• 01 ноября 2023
Ответ дляСито для думок
Так, я теж бо ж зима на носі, вже скоро почнуть лякати що буде напад з Білорусі, от і думаю, що хтось вже готується)
Ms. Iphone• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Мої мама і брат можуть не витримати. Визначені морально. Я їх вмовляла рік. Аж поки в хату не прелетіли. Наче вже погодились але бояться всіх цих допросів. А вониж ще з самої лінії фронту
едьте и все. и надейтесь на хорошее. телефоны, если там есть что то проукраинское просто не берите с собой. Удачи Вам!!!! все будет хорошо!
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
а то разве писательница была?
Не тільки.Але вона ще автор дитячих книг і видавалася в ’ абабагаламага’, якщо не помиляюсь
Ms. Iphone• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
а вы им не рассказывайте. перевозчиков ищите в телеграме и ФБ. но проверенных. и еще... нормальные перевозчики никогда не берут предлоплату!!!

Пригощаю кашею• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Постидались би тут писати про російський паспорт!
ну так врятуйте людину . вона має український. чи так, борща налупилася , в Польшу згоняла, 500+ отримала і додому- дивитись улюблений серіальчик?
No problems• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
вы украинским по германии размахиваете или по польше ?
njasha• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
А ви жили в окупації? Знаєте як воно?
В автоматом то не сильно поговорить, так?
Пригощаю кашею• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Нема заграну.
зробіть. його досить швидко роблять.
автор ПП-шница • 01 ноября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Пишіть Вратарьовій.
Не грайте часу.
Вона допомоглв моїй знайомий по фб.
Через знайомих знайомих....
Вже написала
А я кумедна• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ви теж з лівого берега і вде юільше року в окупації?? Так пишете, наче знаєте, як там живеться людям
автор ПП-шница • 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я в Україні
жижифреймут• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Побули б ви в окупації тоді поговорили б з автором на рівних
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляRemensa
Моя знайома з Енергодару через сосію їхала. Жесть.
Давно? Через Мариуполь? Как та сейчас обстановка? Я родом из Энергодара ((
Доставучая• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Поживите в оккупации (причём не по собственной воле) запоёте по другому. Хорошо вешать из столицы
Там люди живут на последнем издыхании

Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Вже написала
Дай Бог, щоб допомогла
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
а то разве писательница была?
Васіліса Мазурчук.
Пригадала))
Доставучая• 01 ноября 2023
В Телеграмм есть группа «Как доехали», каждый день люди публикуют свои истории выезда, как с перевозчиками , так и самостоятельно. Очень много полезной информации, много нюансов.
А я кумедна• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Заїхать в Україну можна через Сумську область.
Хай все вдасться!
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Постыдитесь показывать свой узкий ум у людей выбора нет!!!!
автор ПП-шница • 01 ноября 2023
Ответ дляДоставучая
Там люди живут на последнем издыхании
Так, наших чекали до останнього. Наші вже ось ось. Вони ж живуть прямо на березі з лівої сторони. Поки хата ціла була навіть говорити не хотіли про виїзд. А так рік без світла, потоп, щоденні обстріли
автор ПП-шница • 01 ноября 2023
Ответ дляА я кумедна
Хай все вдасться!
От цей варіант був би просто супер?
Remensa• 01 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Приблизно місяць тому. Подробиць не знаю. Вона плаче, коли говорить про це і я разом з нею. Сказала тільки, що дуже важко. Їхали своєю машиною. Там залишатись було не сила вже. Я не можу всього розказати. Можна сказати, вони тікали звідти.
А я кумедна• 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
От цей варіант був би просто супер?
Я нажаль не знаю деталей, але є пп в Сумській області з параші, через нього люди їдуть з окупованої. Дізнавайтесь
Доставучая• 01 ноября 2023
Также есть группа «Выезд из оккупированных территорий»
Біток чи ефір?• 01 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
О.
Поряд живе переселенка з Енергодару
Вірніше, сім´я.
Одні вцілілі з колони...
Це біль, що вони пережили....