А_мій_самий_самий• 01 ноября 2023
Люксові парфуми не модні?
Хочу собі купити на ДР парфуми, вибираю між Валентіно і Кароліна Хереру, але багато де чую, що зараз модна ніша, типу Баккара і Кіліан, а люксові парфуми для бабусь і вчорашній день, тому навіть не знаю що робити, брати- не брати, і які гарні парфуми можете порадити до 5 тис
БеллаДонна• 07 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Мені з ніші тільки амуаж лав мімоза заходить, і тільки в холодну пору року
А ви прям всю перепробували?)
БеллаДонна• 07 ноября 2023
Навіть за наявності непоганої добірки нішевих ароматів в колекції для себе давно скасувала цей поділ.
В люксі є море якісних гідних уваги букетів. Той самий лалік або лемпіка - прекрасні бренди з шикарними ароматами.
А нішею зараз називають все до ряду: монталь, манцеру, молекули.
CH good girl обожнюю, але залишила в колекції тільки версію legere-на мій ніс вона найдзвінкіше і найобємніша.
Оле Лукойе• 13 ноября 2023
Девушка, которая писала о Шисейдо Гинза.
Спасибо Вам. Взяла в слепую, получила , очень нравится.
Буду обливаться . Обожаю люкс.