Пез Году Неделя• 01 ноября 2023
Я молочний ман’як! Я прям з таким задоволенням п’ю молоко, їм творог, каші, сири
Масло, кефіри
Мені можна нічого не давати тільки це
Можливо не вистачає кальцію?
Мені можна нічого не давати тільки це
Можливо не вистачає кальцію?
Начальник Анонимов• 01 ноября 2023
Я такая же.Чувствую себя прекрасно.Стараюсь творог,молоко и масло домашнее брать.И сын такой же Мы молочная семья)
Пупуговка• 01 ноября 2023
Творог це кацапською, у нас сир (кисломолочний, але можна просто сир)). Щодо слова ’ман´як’ у граммар-наці теж можуть виникнути запитання, а от раціон у вас чудовий) Особисто я теж харчуюся переважно молочними продуктами плюс овочі та фрукти, почуваюся чудово. М´ясо вживаю, але не надто часто, кілька разів на тиждень, вистачає білка з молокопродуктів.
Из Виа-гры• 01 ноября 2023
Мені вас не зрозуміти ) Я лише каву з молоком пʼю, більше нічого з молочки не вживаю
Обстановщица• 01 ноября 2023
Молоко і масло ні, а все кисломолочне люблю. Сир, кефір, йогурти, сметану все сама роблю.
Мать драконов• 01 ноября 2023
Ряженка, густі йогурти, сир твердий та плавлені сирки)
Молочний коктейль з полуницею або динею
Чучело-Мяучело• 01 ноября 2023
Ответ дляКарамелька
Кошмар. Я ничего молочного видеть даже не могу, не то что есть...
Каждому свое
В кого тако було• 01 ноября 2023
Люблю молочне все, не розумію, як це не пити молоко, кефір.. в дитинстві у батьків була корова, ми з сестрою брали 3 літри молока і пили з хлібом і варенням, абрикосовим або сливовим. Смачно!
Добротная• 01 ноября 2023
Я варю дитині каші молочні, сама їх під´їдаю, каву п´ю з молоком, сметану люблю, йогурт, сир кисломолочний домашній, їм, але не переїдаю щоб не навантажувати шкт.
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
От у нас теж була корова, тому любов до молочного в мене є, домашня молочка це дуже смачно, не те що магазинна.
А ще є такі напої як маслянка, сироватка.
Люблю Украину• 01 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
Леннон_Жив!• 01 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
Вы как мой дед, которого рубануло после 24-го. До этого он был иегова ковида. Не творог, а сыр... А какая хрен разница творог или сыр?
Сирожено_пирожено• 01 ноября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Пупуговка• 01 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Різниця є, повірте. Дідусеві вашому бажаю здоров´я, він очевидно хороша і розумна людина.
Я на хвилинку• 01 ноября 2023
На здоровʼя вам. в мене щось тонзиліт зʼявляється після сиру домашнього. Обминаю молочні продукти
Крихітка на всі• 01 ноября 2023
Люблю сыр, творог, масло, кефир, йогурт и сметану. Молоко бы пила но сори проносит), растительное молоко то не мое. Поэтому иногда позволяю себе напитки Якобс и иже с ним с молоком)
Сирожено_пирожено• 01 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
У моей бабушки была корова. Я с детства терпеть не могу молоко, молочные каши даже видеть не могу - сразу рвотный рефлекс. Только сметану могу есть и то магазинную .
У бабушки корова - молока, сметаны, творога - хоть залейся, а мне покупают сметану в магазине
Сирожено_пирожено• 01 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мне гораздо интереснее - как в разговоре тогда отличить творог от сыра - все время уточнять полностью что ли....
Сумчатая кошка• 01 ноября 2023
Всі ми різні.
Я не вживаю молочного взагалі. Творог не їм з 7місячного віку:) й досі. З дитинства не люблю твердий сир. Кефір і тп. Воно мені все кисле і несмачне. На додачу ще й непереносимість частково маю.
Сирожено_пирожено• 01 ноября 2023
Мы с мужем последний год даже кофе стали пить с овсяным молоком - вкуснятина неймоверная. Гораздо лучше чем кофе с обычным молоком.
Леннон_Жив!• 01 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
За здоровье спасибо, передам, как раз операцию будет делать. И мне важной, чтоб её сделали нормально, а не язык, которым будут общаться хирурги.
В кого тако було• 01 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
То твердий сир, а це просто сир, ми так в селі казали.
В кого тако було• 01 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Всі ми різні.
Я зараз п´ю кефір, божественний смак!
Сирожено_пирожено• 01 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
А мягкий сыр тогда как?
Пупуговка• 01 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Якою б мовою не розмовляв ваш дід, щось з вашого попереднього коментарю мені підказує, що він українець) Бажаю йому здоров´я і довголіття. У мене теж дідусь похилого віку, теж попереду операція. Хай і у вашого, і у мого діда все буде добре!
Сумчатая кошка• 01 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Я зараз п´ю кефір, божественний смак!
А мені ні, кислятина. На додачу в мене після нього діарея, і весь день з дому краще не виходити..