Метелики на душі• 01 ноября 2023
Мами дітей початкової школи, де ви працюєте?
Якщо немає групи продовженого дня, бабусь, дідусів, чоловік працює з ранку до вечора.
Нещодавно переїхали до Бучі і склалась така ситуація, окрім школи ще й гурток два рази на тиждень.
Раніше працювала оператором 1с (обліковець), шукаю щоб віддалено, розмістила резюме але глухо. Я вже просто у відчаї, робота потрібна.
Чай не пью, только кофе• 01 ноября 2023
Я не працюю, живу на аліменти від батька дитини і зарплату теперішнього чоловіка...
Метелики на душі
• 01 ноября 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Я віддалено з часів ковіду
Я б теж хотіла, але з моєю професією роботодавці хочуть щоб в офісі
Ирина_Конор• 01 ноября 2023
Не понятно как связана профессия и школа. Ребенок сам не может быть дома?
АБВГДэшница• 01 ноября 2023
Ответ дляИрина_Конор
Первый-второй класс к примеру, наверное ещё не может. Со школы забрать, накормить, помочь с уроками
Женщинас• 01 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Уроки завжди вчили після роботи,десь з 18,а дома самі з 6 років пару годин,поки я не прийшла,без проблем.Їсти на столі лишала накрите,якась котлетка,відбивна,сирник поки прийду,то нормально.
Кому там слова не давали• 01 ноября 2023
Диспетчером в таксі, віддаленно. Поки дитина в школі працюю, а так в будь який час можна працювати, є норма яку треба виконувати. Для моїх витрат мені вистачає, а сім´ю забезпечує чоловік.
Цікавий писочок• 01 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
У мене елементарно - не відкриє двері сам.
ГейТуда• 01 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
А додому як дитина потрапляла? Напевно ж хтось приводив?
Коварная Зая• 01 ноября 2023
Мой ещё д/с, но после декрета начальник просил вернуться, я поставила условие только удаленка. Сижу уже пол года. Скажет ходить в офис - уволюсь.
сою не люблю• 01 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Что именно не могут?
Фея_3уровень• 01 ноября 2023
Бухгалтером працюю. Дитина в 1 класі. Є група продовженого дня до 17:00 за 200 грн на день. У нас все поряд. Школа, дім, моя робота. У дитини ще музична школа та спорт. Теж поряд спеціально шукала, щоб не ганяти по всьому місту.
Татьяна-cb91• 01 ноября 2023
Ответ дляИрина_Конор
Если это начальная школа, то там возраст от 6 лет. Естественно ребенок не может остаться дома сам
Всім шампаньського• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Что именно не могут?
Прийти со школы самостоятельно ребенок может в 6 лет?
Плету корзинки• 01 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Меняйте профессию или платите кому-то деньги, чтоб забирал ребенка и помогал с уроками.
мистерЛяпсус• 01 ноября 2023
По этой причине не работаю
Один ребенок на онлайн , второй в школе с 8 до 11 и тренировки каждый день кроме воскресения
Метелики на душі
• 01 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
О дякую, мені здається попадались такі об´яви. Там наче гарнітуру треба мати свою?
АБВГДэшница• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Что именно не могут?
Я же написала.. что. И я например не могла ребенка не забирать из школы, т.к 3 дороги нужно было переходить с большим потоком машин. Ну и да покормить надо было, помочь с домашним заданием
Апрель Ивановна• 01 ноября 2023
Я преподаю компьютерную грамотность в цдт по три часа два раза в неделю и веду уроки онлайн в техникуме .
Ответ дляЖенщинас
Пару годин це з 12 до 18. Це ви вважаєте пару годин? Це пів дня! А як дитині 6-7 років зі школи добраться? Я б посивіла
Кашка-маняшка• 01 ноября 2023
Я не знаю, можливо до війни я б залишала дитину саму вдома, а зараз ні. Постійні тривоги . Тут мова не йде навіть про уроки/іжу / гуртки...
Ответ дляМетелики на душі
Так, я спочатку купила саму дешеву яку тільки знайшла, здається близько 200грн, так як навіть не була впевнена чи буду працювати, але вирішила спробувати.А вже потім купила кращу з шумоізоляцією щоб було комфортніше працювати.
Метелики на душі
• 01 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Я про це теж хотіла написати, якби не війна ще б можна було б подумати, а так ні.
Щастя-здоровля• 01 ноября 2023
У меня дети 7 і 9, в этом году постоянно болеют и сидят дома, нервы трепают. Но когда у них был карантин и я каждые 30 минут бегала по комнатам и переподключала двоих к разным онлайнам, было еще хуже. У детей тоже и спорт и английский, в разное время. Плачу свою аренду (офис), и еще работаю в нескольких местах под запись. Не хочу сидеть дома. Жизнь летит неимоверно быстро сейчас