Замороженная селедка• 02 ноября 2023

Рахунок фоп приват банк

Дуже не зручно відслідковувати приват банк так як коштів на рахунку одразу не видно
Хто користується моно банком там теж так чи по іншому функціонує?
Єдина Країна• 02 ноября 2023
В моно видно все одразу

Кили и Манджаро• 02 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
В моно видно все одразу
А якщо потрібні виписки по рахунку ФОП,де їх брати?
автор Замороженная селедка • 02 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
В моно видно все одразу
Дякую !
Ответ дляЄдина Країна
В моно видно все одразу
Але контролювати ліміт по двох банках напевно не дуже зручно та ця функція що одразу видно мені подобається
фан L.O.S.T.• 02 ноября 2023
В моно тоже не сразу
Ответ дляфан L.O.S.T.
В моно тоже не сразу
Вище пишуть що одразу,буду розбиратись
Не пириживай• 02 ноября 2023
В Моно майже одразу, але для тих, в кого, наприклад, Приват, буде не зручно на рахунок в Моно перекази робити, бо не підтягуються дані рахунку, потрібно всі поля вводити вручну.
Приват зараховує оплати зазвичай протягом 15-30 хв., тож не бачу проблеми.
BigSize_• 02 ноября 2023
Если деньги с моно на моно, то видно сразу.
С привата на моно, то бывает в течение получаса примерно. А бывает и на следующий день, если вечером.

Быстро видно, если на ключ-карту
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляНе пириживай
Не знаю, нормально все платят. Один-два в месяц могут попросить помощь. Но тут тоже всё уже есть в гугле как заполнить.

BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Свайп влево и Выписка по рахунку. Выбираете нужный период и всё.
Не пириживай• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
Платять, звичайно, але багато хто не хоче з цим всим розбиратися і просять номер карти або відмовляються від покупки. Тому я пропоную на оплату 2 раізні рахунки, а клієнт обирає зручніший для себе. Номер карти-ключа даю тільки якщо оплата з Привату на Приват.
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы просто не хотите прро? Потому что иначе не вижу проблем дать ключ моно
фан L.O.S.T.• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
А в моно есть ограничения по приходу в месяц на карту ключ?
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не слышала о подобном
фан L.O.S.T.• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
Не слышала о подобном
В Привате не больше 25 тыс в месяц
Не пириживай• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
У мене ПРРО встановлене ще до війни, тому проблеми немає.
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
В Привате не больше 25 тыс в месяц
Сейчас спрошу других фоп, может кто знает
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляНе пириживай
Тогда вообще никаких проблем.
Сметчица• 02 ноября 2023
Ответ дляНе пириживай
Відповідь не для вас)
Просто думки, бо не користуюсь)
Приват - монополіст, який поработив майже всіх(
Його нав´язують всюди( Напевно, а я знаю, що всі нав´язувальщики отримують %
І мені не подобається (особисто) обслуговування і ця роздутість...

Не пириживай• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
Тогда вообще никаких проблем.
Немає. Але чи потрібно фіскалити те, що прийшло на карту-ключ - питання. Фактично - це переказ коштів (як і на рахунок ІБАН), які надхадять на той же ІБАН, а не приймання карти від покупця.
Бурундучиха• 02 ноября 2023
Є питання, може елементарне, але скажіть:
Яка різниця, якщо звичайний покупець (не бюджетна орг, не підприємство) заплатить на номер карти ключ чи на рахунок?
Це ж один і той самий рахунок?? Тільки в рахунку вказувати iban та всі поля, а номер ключа - це як швидкий варіант. Чи ні?
Ответ дляБурундучиха
Якщо ви клієнти одного банку то зарахування на картку ключ автоматом зарахується як на ібан рахунок але якщо буде оплачувати клієнт іншого банку то є нюанси
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляНе пириживай
Уже несколько раз разъяснялось. Нужно фискализировать ключ карту
Бурундучиха• 02 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Які тонкощі. то давали б вже той ключ карту без номера.
Як розумію, щоб вже бути впевненим, краще дати іban.
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Да это как быстрый вариант.
Деньги поступают на один и тот же счет фоп.
Только ключ карту обязанносто фискализировать.
Секрет секретный• 02 ноября 2023
Автор, у вас часто оплата идет?
У вас какой-то сайт или как?
Просто не понимаю, это же головняка сколько, эквайрингом пользуюсь))
Не пириживай• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
До якогось часу я також була впевнена, що карта-ключ - це 100% РРО. Але по факту це не приймання карти від покупця, це переказ, і в законі цей момент взагалі не прописаний.
Податківці трактують хто як хоче, але крайнім вийде ФОП в будь-якому випадку.
BigSize_• 02 ноября 2023
Ответ дляСекрет секретный
Автор, у вас часто оплата идет?
У вас какой-то сайт или как?
Я вот с эквайрингом не сталкивалась. Что это конкретно и в чем преимущества?
сою не люблю• 02 ноября 2023
Ответ дляBigSize_
На сайте/приложении оплачивают без вашего участия, возврат одной кнопкой делается.

Например фонди (fondy) нет комиссий для покупателей, а с вас берут 2.*% при выводе на ваш ФОП счет. Так же у них можно установить приложение на телефон с NFC и использовать тел как терминал, при надобности оффлайн оплаты, чек на емайл отправляется.

В общем + в автоматизации, очень освобождает от всей этой рутины.

P.s. У меня в приложении совершают очень много платежей, не понимаю как раньше все это в ручную делалб))