Меня не звали• 02 ноября 2023
Що потрібно хрещеній для таїнства? Чи варто купувати в подарунок шпильку?
Хрещена має підготувати крижму. Хрестик, на скільки знаю, дарує хрещений. Інколи хресний і хресна спільно купують хрестик. Але хресний не знайома мені людина, крім того звʼязку нема з ним, можливо і до самого хрещення.
В мене виникла ідея крім крижми ще купити шпильку золоту як подарунок крошечці)
Чи взагалі доречний такий подарунок?
Нажаль досвід в мене не сильно великий( одна хрещениця в мене була хрещена в костелі, там трохи інакше, ніж в церкві.
Що ще мені потрібно для цього процесу?
Дякую всім за відповіді!
Чи взагалі доречний такий подарунок?
Що ще мені потрібно для цього процесу?
Дякую всім за відповіді!
Цукрові вишні• 02 ноября 2023
Ответ дляМеня не звали
Я йду не в рос. церкву, то бухати не планую 😆
Не смішіть. Зазвичай, хрестини святкують не залежно від того де хто хрестив. А у Вашому випадку якраз і відчувається, що Ви віддалені віт Таїнства Хрещення.