Дякую_аж_підскакую• 02 ноября 2023

institutum obagi sesderma is clinical і т.д. 35+ будь ласка, порадьте

привіт! нічого з цього не пробувала. шкіра з першими ознаками старіння (зморшки, втрата тургору), жирна/пориста/з недоліками
хочу спробувати купити дієві засоби
будь ласка, розкажіть про свій досвід, чи варто купувати таку косметику і про ваші фаворити
всім дякую!
вре_Динка• 02 ноября 2023
Йдіть до косметолога і вам він все підбере і порадить
Люблю_смаколики• 02 ноября 2023
На сайті obagi та is clinical є розділ regimen finder та в інстаграм is clinical є готові схеми догляду
Семенівни сусідка• 02 ноября 2023
Спробувала все. Шкіра як у вас . Найкраще - айс клінікал вмивання та актив серум . Крем гармонайз від космедикс. А прям від старіння ботокс
Да, я блондинка!• 02 ноября 2023
Все треба пробувати. Косметолог підібрав, але я ще сама купу купую бо хочеться випробувати.
Поки ви на собі не спробуєте ви не зрозумієте.
Тут питати поради недоречно. Опис шкіри то одне, а бачити її то інше. І косметолог з часом змінює продукти.
Ну і звичайно ін´єкції, креми вас не омолодять і ефекту без процедур очікувати не варто, навіть з самими дорогими
СкиниУскачи!• 06 ноября 2023
institutum сильно распиаренный, мне никак. obagi хороший и быстрый результат ,is clinical тоже ничего, но я бы начала с obagi как сос помощь а потом бы уже купила линейку is clinical
СкиниУскачи!• 06 ноября 2023
obagi ретинол вечером ,утром витамин С . ретинол как пользоваться почитайте в интернете и берите сначала маленький %. Умывалки,тоники,крем подбирайте по типу кожи.
автор Дякую_аж_підскакую • 06 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
дуже дякую за відповідь!