Нервогенератор• 02 ноября 2023

пілінг/скраб для шкіри голови

любі дівчата, порадьте, будь ласка, пілінг/скраб, яким користуєтесь. в мене жирний тип шкіри голови, без лупи, волосся не фарбоване, пористе. завчасно дякую всім, хто відгукнеться :)
Первая ласточка инфляции• 02 ноября 2023
Ось цим користувалась. Сподобався.
Czarevna• 02 ноября 2023
Сульсена шампунь-пілінг найбільше мені подобається. І візьміть до нього крем-бальзам стимулин Сульсена.
автор Нервогенератор • 02 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ось цим користувалась. Сподобався.
дякую!🤗
автор Нервогенератор • 02 ноября 2023
Ответ дляCzarevna
а сульсена хіба не лікувальна? наче проти лупи
Czarevna• 02 ноября 2023
Ответ дляНервогенератор
Мені порадила трихолог якраз для жирності, і вона на цьому акцентувала увагу. Сульсена ефективна і від жирності
ДлинноНожка• 02 ноября 2023
Мені для домашнього використання найбільше подобається Davines SOLU. Він гарно працює, але не пересушує і не занадто абразивний. Коштує не дешево, але вистачає на довго. Воно того варте. Дешеві сольові скарби - це зовсім не те.
автор Нервогенератор • 02 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Дякую!
автор Нервогенератор • 02 ноября 2023
Ответ дляCzarevna
Дякую