Медсестричка• 02 ноября 2023

Гінеколог: йти чи не йти?

Ситуація: я за кордоном, з записом до лікарів складно.
У мене хронічні проблеми, багато років уже не проходить свербіж і печіння в інтимній зоні.

Записалась до лікаря нового. Дзвонила їм в середині минулого місяця, дали запис на 17.11.

19.10 почались місячні. Останні три цикли тривали 26, 30 і 28 днів. Якщо цикл буде 28 днів, то вони почнуться 16.11 і триватимуть десь до 22.11. Якщо 30 днів, то почнуться 18.11 і триватимуть до 24.11. З 25.11 я буду тиждень у відпустці. Що робити з записом?

По відчуттях наче взагалі овуляція ось на початку тижня пройшла.

Лікарю боюся телефонувати, щоб не довелося переносити на наступний рік :(
Тётушка Лошадь• 02 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
а у Вас що?
Забыла упомянуть, что ребенку уже 14 лет