Иванка Бур• 17 февраля 2014

Як поступати в такій ситуації?

Родичі мого чоловіка свято вірять,що жінка повинна всяко угоджати чоловікові,все робити для його блага,а в його обов*язки не входить нічого,або по бажанню.Хоча ситуація дещо не точна,БО:сама свекруха керує чоловіком,він усе її має слухати,все робити.А от своїх синів навчила що так як її слухає чоловік,так їх мають обслуговувати їх дружини.парадокс правда?от і питання як вибити цю дурь з голови чоловікові якщо його мама постійно це внушає а його брат теж не осторонь.Взагалі якщо я щось намагаюсь сказати в такій ситуації то він ще й до мене огризаться,мовляв треба було вчитись а не заміж виходити,а тепер тре на чоловіка "робити"!взагалі він з досить поганим минулим,а зараз ходить ніби "король" і всіх вчить як жити.це мене дуже бісить,бо постійно мене хоче дістати:від дурних підмашок до того що пхається до моїх дітей
КучМала• 17 февраля 2014
искать другого мужа.
Горбатого могила исправит. Я урок вынесла из своего замужества - сначала надо знакомиться с родителями мужа, а уж потом и замуж.

А_Шо_Такое• 17 февраля 2014
развод и девичья фамилия!
175см55кг19лет (она)• 17 февраля 2014
вот я нашла с Вашего написанного правильную фразу - ’мовляв треба було вчитись а не заміж виходити’. Ну а вот если бі по уму замуж віходили, уже со специальностью, с работой и т.д., то можно біло требовать 50 на 50 )) а так..терпите
ПуГоФФка• 17 февраля 2014
скажіть,будьласка,шановна автор,навіщо вам такий чоловік???
175см55кг19лет (она)• 17 февраля 2014
Ответ дляКучМала
искать другого мужа.
бред, при чём тут родители мужа?
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 февраля 2014
извините, но не понятно зачем вообще вам такой брак, вы в главное мне совпадаете во взглядах, относится, как я поняла. он к вам ужасно, никак вы его не измените... или терпите или меняйте мужа
КучМала• 17 февраля 2014
Ответ для175см55кг19лет (она)
бред, при чём тут родители мужа?
Притом, что яблочко от яблоньки недалеко падает. Исключения бывают, но крайне редко.
Бармалеина• 17 февраля 2014
’Бачили очі, що купували’. Он Вас не уважает, и увы врядли это изменится.
автор Иванка Бур • 17 февраля 2014
трохи уточню що чоловік до мене притензій не має,а саме його брат.але вплив на чоловіка його родини дуже великий

ЭкстрасенсиХаЯ• 17 февраля 2014
Ответ дляИванка Бур
Взагалі якщо я щось намагаюсь сказати в такій ситуації то він ще й до мене огризаться,мовляв треба було вчитись а не заміж виходити,а тепер тре на чоловіка ’робити’!взагалі він з досить поганим минулим,а зараз ходить ніби ’король’ і всіх вчить як жити.це мене дуже бісить,бо постійно мене хоче дістати:від дурних підмашок до того що пхається до моїх дітей
Это муж вам или его брат говорит, а то не понятно, я подумала, что это муж делает?
автор Иванка Бур • 17 февраля 2014
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
ні це його брат саме. моя проблема полягає в тому як боротись з примхами родичів а не з самим чоловіком)
atlantida18• 17 февраля 2014
Вы с Западной Украины?Ничего личного,но там такие порядки.у меня муж тоже из тех краев и мама всячески пытается им командовать и влазить в нашу семью и хочет еще и мной командовать на этой почве у нас с ней конфликк.единственный плюс у нас мы живем от нее очень далеко
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 февраля 2014
Ответ дляИванка Бур
никак не бороться, вы что?! Со своим уставом в чужой монастырь не лезут...
Вы с мужем стройте семью, как сами считает нужным, а они пусть говорят и думают , что хотят, раз у мужа к вам нет претензий, то не вижу проблемы, не обращайте внимание на родственников, они так думают, вы по-другому, это личное дело каждого... ну сами подумайте, чего вы должны менять устои и мировозрение другой семьи, тем более вы их как раз в этом и обвиняете, поэтому не делайте сами того, что вам не нравится)))
Да,неприятно, что брат и мать лезут со своими советами и поучениями, ну так пропускайте мимо ушей. самое главное ваша семья для вас))))
Аноним_571• 17 февраля 2014
Ответ для175см55кг19лет (она)
бред, при чём тут родители мужа?
Вы серьезно??? Считаете, что семья, в которой вырос человек, никак на него не повлияла?