Злюсь до кипіння• 02 ноября 2023

ДНК для батьків колишнього

Цікавить незалежна думка: з чоловіком розійшлися ще тоді, коли була вагітна, на 5 місяці. Не знайшли спільної мови, бо він завжди приймав позицію своєї мами, це якщо коротко. Доню він визнав, весь час фінансово допомагав. Його ж батьки онуку ще навіть не бачили, але я не переймалась. І ось через пів року, колишній заявляє, що хоче тест ДНК, мовляв треба для справи. Як виявилось, це затія його батьків.... аліменти наразі платити відмовляється. Як правильно далі діяти в інтересах доні?
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Какой смысл в анализе, если отсечь их из своей жизни?
півтора роки їм пофіг було на онуку, навіть не бачили її. хоча живуть за 10км

Твоя космішна• 02 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Автор не хоче з ними спілкуватись, нехай підтвердить свою порядність і отримує належні дитині виплати.
Жена брата Админа• 02 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
яке ще чесне ім´я? перед ким його підтверджувать, перед купкою шизіків? Завтра вони ше шось придумають, угу.
В неї і так чесне ім´я, без всяких підтверджень.
А синок їх порядний? нагуляв і до мамки під спідницю.
Хай він свою порядність покаже.
Мой_ужин• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
це не його сумніви.... це навіювання батьків. Боюсь, що все життя не дадуть нам спокою. от і все.
Скільки він вам платить аліментів ,якщо він не працює?чи ті гроші справді вирішують щось для вас з донечкою? Просто щоб вам крові і нервів більше ті копійки не вартувати, була сьогодні тема про аліменти мінімальні на дитину, то там просто сльози.Якщо він платить умовні копійки як непрацюючий ,то може є резон позбавити його батьківських прав, щоб не було проблем і нервів в майбутньому, ні у вас ні в доньки, якщо це такі паскудні люди
Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляКраля-Галя
с поганой овцы хоть шерсти клок. Сделать тест, получать алименты, держать дочь на расстоянии насколько максимально возможно.
Там есть другие внуки?
Иногда тот клок стать поперёк горла всю жизнь
Тут была тема, как свекровь хочет добиться 50/50 участия в жизни внучки, хотя до 5(6) лет даже видеть ее не хотела и не признавала. Чего? Всего лишь что б насолить бывшей невестке
Хотя у меня не меньше вопросов к женщинам,которые годами бегают за козлами, беременеет,рожают,а потом с соплями по колено ноют #чтомнеделать
когдадеЦкие• 02 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
Якщо вона не подавала на аліменти,то не позбавить. Має бути факт неоплачених аліментів (офіційно призначених)
Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
так
Подавайте официально: удивите их
Мой_ужин• 02 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ну він не просто так хоче тест на батьківство, може домовляться ’полюбовно’ як це оформити , щоб не мати між собою зв´язків в майбутньому, я в тому сенсі. Якби був порядний чоловік то б принаймі дитину свою гідно утримував і мав зв´язок , а він шукає приводів не платити те ,що платить , разом зі своїми батьками. Просто гідні люди так себе не ведуть, навіть якщо не склалося з жінкою, дитина є дитина , а якщо так поводиться значить то гімно на патику а не чоловік і тато, і з такими людьми ще можна наплакатись в майбутньому.
когдадеЦкие• 02 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
Воно то так але все то лірика. А факт той, що офіційно він батько дитини. І як би хотів полюбовно, то й казав би. А так що: давай зробимо тест, а коли буде: давай підробим? Ну і взагалі навіщо мати справи з гидотою, якщо можна законним шляхом спробувати розірвати ті зв´язки?

Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
При чем тут они?
Что хотите вы?
Это единственный вопрос, на который вы должны ответить сами себе.
К чему эти пустые размышления и оценивание чьих-то поступков?
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
я не маю нікому нічого доводити.... я хочу, щоб комфортно моїй дитині. А через ті виплати, вони будуть знову і знову лізти в мою родину і обливати мене брудом.
Твоя космішна• 02 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Хай він свою порядність покаже.
Ну не знаю. Я в такій ситуації зробила б навіть за власний рахунок. Жбурнула їм в пику позитивний результат і припинила будь яке спілкування, окрім необхідного в інтересах дитини. А попсувати автору нерви вони можуть при бажанні і з тестом і без. Взагалі ситуація складна, щоб розійтися на 5му місяці потрібно добре горшки побити’..
Твоя космішна• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так вони і так це роблять 🙄
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
горшки побили, бо він не вміє своїм розумом жити.... в будь-якій ситуації не те що тримав нейтралітет, а вимагав від мене робити все так, як хоче його мати. от я і пішла... і ніколи нічого не вимагала.
ХикориДикори• 03 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Если она не сомневается в своей порядочности, то не надо ничего подтверждать. А выплат она будет больше получать, если будет мать одночка. И будет больше плюсов, чем от копеечных алиментов.
ХикориДикори• 03 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
самый верный совет.
Мой_ужин• 03 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ні, я в тому сенсі що автор його посилає його і його родину з тестом , а він швидше за все не схоче платити ті аліменти, думаю для цього він той тест і хоче , як останній шанс.А якщо не платитиме аліментів , не бачиться з дитиною і не бере участі в її житті,то вже є підстава для позбавлення прав. ’Домовитися ’ це я мала на увазі взаємно послати один одного на віки, побажати хай ті копійки запхає собі поглибше, хоча я думаю що він з часом йтак не платитиме нічого. Це лише якщо автор схоче ввязуватись в ті шалені розборки з батьківським тестом і мати якийсь діалог відносно цього, я б припинила спілкування з тою сімейкою бо йтак видно що до нічого доброго в майбутньому це не приведе .