Злюсь до кипіння• 02 ноября 2023
ДНК для батьків колишнього
Цікавить незалежна думка: з чоловіком розійшлися ще тоді, коли була вагітна, на 5 місяці. Не знайшли спільної мови, бо він завжди приймав позицію своєї мами, це якщо коротко. Доню він визнав, весь час фінансово допомагав. Його ж батьки онуку ще навіть не бачили, але я не переймалась. І ось через пів року, колишній заявляє, що хоче тест ДНК, мовляв треба для справи. Як виявилось, це затія його батьків.... аліменти наразі платити відмовляється. Як правильно далі діяти в інтересах доні?
Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
він наразі без роботи.... мабуть, мама оплатить.
Т.е. алименты он платит по договоренности?
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Работу искать,где больше оплачивают.не бояться пробовать что то новое
ви вже знайшли нову роботу з 50 000 ?
Чижик Пижик• 02 ноября 2023
автор, він може назначити експертизу через суд, має право і якщо у вас є сумніви що дитина не його.. що ж
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ви вже знайшли нову роботу з 50 000 ?
Да.примерно так в некоторые месяцы и выходит + -.и еще у меня же на работе ставки были,и не что то супер пупер заумное
Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ви вже знайшли нову роботу з 50 000 ?
Пф...
Где вы такие работы находите?
#яневижупредложенийменьше100тысяч
Где вы такие работы находите?
#яневижупредложенийменьше100тысяч
Жена брата Админа• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
вони розуміють, що вона їхня. На як 2 каплі схожа на діда. Але, на жаль, люблять все вирішувати скандалом. А квартиру)))) хіба що корову... але то нічого, людяності не мають
я так розумію в свідоцтві про народження він батьком не вписаний?
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ви вже знайшли нову роботу з 50 000 ?
На занятость 2-3 дня в неделю около 25 в месяц получается,это полставки если брать
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Пф...
Где вы такие работы находите?
#яневижупредложенийменьше100тысяч
Где вы такие работы находите?
#яневижупредложенийменьше100тысяч
і повний соц.пакет?
Деловитая• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Вместо этого энергию потратить на развитие.и будет 50000,и муж отличный найдется.не нужно угождать дуракам и унижаться
Он официально отец ребёнка.Алименты не будет платить, а на старость вспомнит о доце, чтоб стакан воды подала. Пусть платит. В месяц 3тысячи,в год 36, до совершеннолетия неплохую сумму можна собрать ребёнку.
Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Тот случай, что пусть назначает: скупой платит дважды.
Заплатит и за тест, и судебные издержки и потом официальные алименты
Краля-Галя• 02 ноября 2023
с поганой овцы хоть шерсти клок. Сделать тест, получать алименты, держать дочь на расстоянии насколько максимально возможно.
Там есть другие внуки?
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
ну, якщо не тільки ’брать’, а й ’давать’ то можна і більше отримувати
раджу вам замислитися про розширення бізнесу
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вы не о том думаете)))я о ритуальном агенстве.
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А насчет бизнеса вы правы,хочу со временем в этой сфере свой попробовать
Злюсь до кипіння
• 02 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
вписаний. Він батько і по документу, і біологічно. Сумнівів щодо його батьківства навіть не допускаю
Злюсь до кипіння
• 02 ноября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Там есть другие внуки?
немає
Злюсь до кипіння
• 02 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
так
Краля-Галя• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
немає
значит может быть польза ребенку.
Пусть оплачивают тест и удачи им
когдадеЦкие• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
так
И очень зря. Санкций за неуплату никаких. Зато претензии дочери потом можно предъявить
Море_море_я_скучаю• 02 ноября 2023
Автор, робіть тест за його рахунок. Хай вже заспокояться. Буває, що дитина, дійсно, не схожа на батька. Розвійте його сумніви. Чоловік теж має право знати, це його біологічна дитина чи ні.
адвокат Орел Руслана• 02 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Це Ваше прізвище в ніку? Я теж Орел)) (в дівоцтві)
Так)))
ХикориДикори• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Послать нафиг с его копейками и заблочить везде.пусть делают себе днк на наличие мозга
Моя знакомая так и сделала. Быда ситуация 1 в 1. И не жалеет. Получает алименты от государства и моэет ехать с ребенком куда хочет, не клянча рзрешение у козла.
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Вот.и правильно.чем с дураками водиться и что то им доказывать
Злюсь до кипіння
• 02 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
це не його сумніви.... це навіювання батьків. Боюсь, що все життя не дадуть нам спокою. от і все.
Твоя космішна• 02 ноября 2023
Погодитися щоб зробив за власний рахунок. І дуууже при цьому образитись, щоб наперед відсікти втручання у ваше з дитиною життя. Обовязково! В сертифікованій лабораторії на їх вибір, а то куплять теста на Алі і буде всім сюрприз) Але не забути з тієї образи подати на аліменти.
Якщо ви просто образитесь то будуть бігати і всім розказувати що то не від них
ХикориДикори• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Слать за кораблем. Их всех
А я з косою• 02 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Так если он вписан в свидетельство, просто заблочить не получится.
Жена брата Админа• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ну то й шліть його на і подавайте на аліменти
ти диви, яке гавно, ДНК йому, щас, хай тримає карман ширше
ХикориДикори• 02 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Какой смысл в анализе, если отсечь их из своей жизни?