Злюсь до кипіння• 02 ноября 2023

ДНК для батьків колишнього

Цікавить незалежна думка: з чоловіком розійшлися ще тоді, коли була вагітна, на 5 місяці. Не знайшли спільної мови, бо він завжди приймав позицію своєї мами, це якщо коротко. Доню він визнав, весь час фінансово допомагав. Його ж батьки онуку ще навіть не бачили, але я не переймалась. І ось через пів року, колишній заявляє, що хоче тест ДНК, мовляв треба для справи. Як виявилось, це затія його батьків.... аліменти наразі платити відмовляється. Як правильно далі діяти в інтересах доні?
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Я б не порола гарячка. Якщо автору нема чого приховувати то чому ні? Може старі хочуть квартиру відписав??
вони розуміють, що вона їхня. На як 2 каплі схожа на діда. Але, на жаль, люблять все вирішувати скандалом. А квартиру)))) хіба що корову... але то нічого, людяності не мають

Вумна вутка• 02 ноября 2023
Ответ дляадвокат Орел Руслана
Доброго дня.
Тут все залежить від мети вашого коханого...
Якщо дзвоніть, я проконсультую.
Це Ваше прізвище в ніку? Я теж Орел)) (в дівоцтві)
Анютины ласки• 02 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Нет. Делал родственник близкий. Потом с результатами пошёл в суд. Он оказался не биологическим отцом ребенка
А за паперами був батьком? Знайомому відмовили без постанови суду чи дозволу мами
ЗабежАЛОЧКА• 02 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Я б не робила тест. Хай би падлюка до кінця життя мучився, чи його донька.
Це лише підтвердження, що не його
Напланетянка• 02 ноября 2023
бачила історію, де жінка погодилась за умови що буде зроблено 2 тести - на рідство дитини і чоловіка, і на рідство чоловіка і його батька - дуже її свекруха допекла. виявилося, що батько чоловіку не рідний, свекруха по собі судила...
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
За 2000,3000,4000 в месяц унижаться?)
ну, може ви і витрачаєте 4к на місяць на туалетний папір, але для багатьох людей це достатньо великі кошти.
Тим більше, якщо в чоловіка є зайвих 8к на ДНК-тест, то і доходи у нього достатні
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляoboeva
Он же и без вашего разрешения может анализ сделать,зачем дурак озвучил
лише за рішенням суду без моєї згоди
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Если у мамы 6-10т, то да
Вместо этого энергию потратить на развитие.и будет 50000,и муж отличный найдется.не нужно угождать дуракам и унижаться
Мамина корзиночка• 02 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Да. Ребенок рождён в браке. По документам он был отцом и должен был платить алименты

Вумна вутка• 02 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Це лише підтвердження, що не його
Зовсім ні
Їжак в панчохах• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Мене нічого не лякає. Я просто не впевнена, що дитині потрібен такий батько. Сьогодні моя, а завтра не моя. Потім знову щось вигадають і так все життя нерви тріпатимуть.
Тогда лишайте папашу отцовства
Или вам и на ель залезть, и не поцарапаться?
Ms. Скромность• 02 ноября 2023
Я б за кораблем послала. Раз і назавжди.
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
ідеально

Автор, беріть на озброєння
Анютины ласки• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
лише за рішенням суду без моєї згоди
Теж таке у знайомих
Мамина корзиночка• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Угу. Только средняя зарплата по Украине сколько? Все недоразвитые?
ЗабежАЛОЧКА• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ідеально

Автор, беріть на озброєння
Цій басні уже років 10, якщо не більше
Анютины ласки• 02 ноября 2023
А вони щось пропонують дитині? Чи абибуло?
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Кто хочет,имеет пару средних.стараться надо
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Цій басні уже років 10, якщо не більше
я перший раз чую

Деловитая• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А які у нього є підстави не платити аліменти? Ви подавали до суду на аліменти?
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
він наразі без роботи.... мабуть, мама оплатить.
ЛюблюДевчонок• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Після тесту «не моя» відпаде. Зробіть за його кошти
СКИБИДЫШь• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ви були одружені?
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
то навчіть власним прикладом як надо ’стараться’?
Розкажіть власний досвід успіху
Анютины ласки• 02 ноября 2023
А, так вони шукають привід не платити.
Чижик Пижик• 02 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Я могу судить исключительно из своей ситуации. Я бы максимально дистанцировалась от бм и от них. Больше всего у меня вызывает опасения ситуация, что убедившись, что это их внучка, они активно полезут в мою жизнь и жизнь ребенка, а бм пойдет у них на поводу.
а є варіант, що дитина не його і тоді автор здихається цю сімейку 😁
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Розкажіть власний досвід успіху
Работу искать,где больше оплачивают.не бояться пробовать что то новое
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
я думаю, що якщо ви висуните умови, що платять вони самі - то ідея з ДНК тестом сама собою заглохне
Мамина корзиночка• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Схожа -это вообще не показатель
У моих кумовьев младшая дочь -копия свекрови. Девочку удочерили в возрасте 4 года.
Анютины ласки• 02 ноября 2023
І паралельно подаєте позов про аліменти по середній в регіоні)