Ёшки_Матрёшки• 02 ноября 2023
Взяли кошеня, підозрюю ..вагітність
Оселилас кішка в нас у віці 5.5міс, в яких умовах і як жила точно не знаю, бо подарували.
В нас уже 3 тижні, зараз їй 6міс.
Другий тиждень вона більш менш грала, вдень ходила, а останній тиждень постійно спить, іграшками не цікавиться, їсть зовсім мало, лише вранці і вночі, а весь день спить. Інтересу ніякого ні до чого..флегма повна.
І головне - мені здається в неї росте живіт, не твердий, але..пузатік наче жирненький вигляд.
Чи можлива вагітність в такому віці??? Може її кіт у хазяйки там ....чпокнув(((
Переживаю капєц, вона геть маленька сама зовні, ну які пологи можуть бути((( це ж небезпечно їй
В нас уже 3 тижні, зараз їй 6міс.
Пиши-пропало• 02 ноября 2023
Может быть беременность.
Моя кошка забеременела в 5 мес. Родила 4 котёнка. Всё с ней хорошо
Ёшки_Матрёшки
• 02 ноября 2023
Ответ дляСвята
Фип это совсем другое. Понос, как минимум
По туалету все ок, раз на добу ходить
Тепличная• 02 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ось фото зробила, звичайні світлі маленькі (поки що)
соски на данный мосент не беременны
Країна мрій• 02 ноября 2023
Може просто у вас вона почала нормально харчуватися і тому трохи округлилася?)
Тепличная• 02 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
на 3й неделе беременности у кошки становятся соски яркие.розовые,набухают.у вашей кошечки бледные,белые.наблюдайте.на данном этапе все ок.
Ёшки_Матрёшки
• 02 ноября 2023
Ответ дляСвята
Если через неделю соски не изменятся, значит не беременна. Потрогайте их, запомните цвет и размер
Дякую, буду наблюдати..
Може вона флегма така просто по темпераменту, і трохи пузо росте бо їсть, а ккал не тратить в іграх
Ёшки_Матрёшки
• 02 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Дякую!!!!
Тепличная• 02 ноября 2023
Ответ дляСвята
С 28 дня. То есть теоретически еще неделю наблюдать
с 3х недель.всегда.из всех беременностей ровно на 21й после вязки день у кошки розовеют.
ViktoryjaG• 02 ноября 2023
Скорее глисты. И может инфекция, уже больная была. Хотя моя последняя кошка загуляла в 6 мес, но живот растет - это уже 1,5мес бер4менная, не могла она у вас в 4 мес забеременеть.
Молчунья• 02 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Покажу свою) до и после
Кидстаффовка• 02 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую, буду наблюдати..
Ви проганяли глисти?
Обробляли від паразитів?
Ёшки_Матрёшки
• 02 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Ви проганяли глисти?
Обробляли від паразитів?
Так як взяла додому, то дала таблетку
Масяня Я• 02 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так як взяла додому, то дала таблетку
Дозировку точно соблюдали, не могли отравить? Если сильная заглистованность, тоже может быть интоксикация продуктами разложения паразитов.
Тепличная• 02 ноября 2023
Ответ дляСвята
Может от породы зависит. У меня шотландские. 28 дней ровно. Но у меня относят 66 дней. А у кого то кошки на 58-60 рожают
у меня ориенталы,рожают на 65й но день в день на 21й день соски розовеют.ни одного промоха)))видимо от породы))
Ёшки_Матрёшки
• 06 ноября 2023
може комусь стане в нагоді з проблемою збільшення живота у кошеняти - у киці не вагітність, а асцит (водянка живота). Я повезла до лікаря і отаке.. Підозра на фіп, або на хворобу органів, але що саме - хз.. Прописали антибіотики, діуретики, і ще кучу всього, уколи, таблетки.. якщо за тиждень стане гірше - то це фіп...
Поки лікую вдома сама і сподіваюся на диво.