4есотка• 02 ноября 2023
Чи мали право забрати права після ДТП?
Сьогодні зіткнулися з вантажівкою (без постраждалих), але кожен не визнає вину. Інспектори написали протокол на мене, підписувати відмовилась і готова оскаржувати в суді, бо впевнена що як мінімум це була взаємна провина. Потім інспектори вилучили права і дали тимчасову посвідку, але тільки у мене. Питання - чи мали право вони робити так?
4есотка
• 02 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Та, для себя.. а что за ситуация была?
Вʼїхав мені в зад, перебудовувалися обоє. Себе винною не вважаю.
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Он был слева или справа?
Ловлю капці• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Подрезали?
4есотка
• 02 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Мали право. Після суду права заберете
Чому тільки у мене?
Чому не в обох або ні в кого?
Прикуси Язика• 02 ноября 2023
Забирают. Отец недавно катался, как раз, хотя его вины не было, но баран упёрся рогами и до суда довёл дело.
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Подрезали?
Хоть чаще все равно кто сзади- тот и неправ
4есотка
• 02 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Он был слева или справа?
Він ззаду лівіше мене
Агент Пинкертона• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Чому тільки у мене?
Чому не в обох або ні в кого?
ну так если протокол только на вас составили, не обоюдка (вы точно знаете)? то на каком основании у него заберут?
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Він ззаду лівіше мене
Просто при перестройке Вы должны были убедиться в возможности этого маневра, что там никого нет
4есотка
• 02 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Ні, не підрізала.
Він хотів піти ще лівіше, але його там не пустили і він турнув мене, коли я майже всією автівкою вже була перед ним
Агент Пинкертона• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
кто первым начал маневр?
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Ні, не підрізала.
А что сказала полиция? Почему именно Ваша вина?
Море_море_я_скучаю• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Ні, не підрізала.
Вы будите виноваты при перестроении , поэтому и забрали у вас . Он же остался в своей полосе
4есотка
• 02 ноября 2023
Ответ дляМама Карло
Протокол тільки на вас. Тому у іншого і не вилучали.
Так, але ж я з ним не погодилася.
Могли ж просто не забирати в обох, правильно?
Закусенец• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Чому тільки у мене?
Чому не в обох або ні в кого?
Как я могу сказать, не видя ситуации. Больше шансов, что вам штраф будет, если только у вас забрали. Опишите, что случилось?
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Так, але ж я з ним не погодилася.
Вы можете соглашаться или нет, но если полиция сделала вывод что неправы Вы, то написала протокол на Вас и забрала права. А дальше в суде отстаивайте свою правоту
4есотка
• 02 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну він був і я його бачила, але з увімкненим повортником щоб рухатися лівіше далі.
Попереду мене і нього місце було (хоча рух щільний), я вважала що маневр безпечний. Не думала що газане уперед мені в зад(
Агент Пинкертона• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Так, але ж я з ним не погодилася.
понимаю желание забрать права у водителя, который не знает правил))
Мама Карло• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Так, але ж я з ним не погодилася.
Треба було подавати клопотання, наполягати щоб протокол складали і на другого водія, писати свої зауваження... Могли не забирати. Те, що ви не підписали ще гірше зробили.
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ для4есотка
Ну Вы таки скорее неправы.. просто включенный поворотник просто говорит о намерении, но он же еще был в своем ряду
Агент Пинкертона• 02 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
и газовал он наверное чтоб перестроиться влево, а тут автор ’здрасьте’
Дама_из_рекламы• 02 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну газонуть он мог и от того что не дали перестроиться и решил ехать прямо, может и на психе) но это не отменяет вины автора
Агент Пинкертона• 02 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
может просто не пропускал, да