Ваша прЭлесть• 02 ноября 2023
Есть ли способ удалить невыпуклую родинку на лице без шрама?
Родинка - просто точка, без выпуклостей и форм, небольшая, коричневая. Очень не нравится. Можно ли ее удалить так, чтобы без шрама?
В шоколаде• 02 ноября 2023
В мене з дитинства така була плоска, а потім почала рости. Видалила в 45, лікар в онко сказала не родимка, а бородавка. Кажу а чого така велика? Відповіла, ну Ви ж її ростили 45 років. Шрам залишився, але він набагато кращий, ніж вона була. Метод - радіоніж
Ваша прЭлесть
• 02 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Давайте фото, може ви собі надумали фігню створити на лице
Фото не сделаю. Родинка у дочки, она спит. У нее очень большой комплекс из-за нее. Интересуюсь, есть ли технологии в современной косметологии для исправления подобных изъянов
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
скорее всего шрамик будет чем бы не удаляли
Швидкоруч• 02 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Тоді тільки радіохвильове видалення родимок можу порекомендувати. Подруга видаляла родимку ні шраму ні п´ятна не має.
Будьте так ласкаві• 03 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Я удаляла радиволновым методом 2 штуки - келлоидные рубцы в итоге. Зависит не столько от метода, сколько от особенностей кожи.
Швидкоруч• 03 ноября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Можливо і так. Просто подруга видаляла вклику родимку дуже близько до ока. Теж переживала і в результаті нічого не має ні шраму ні п´ятна.
Борець за гаманець• 03 ноября 2023
ідіть в онкоцентр тільки за направленням сімейного лікаря все зроблять безкоштовно
Маю сечі• 03 ноября 2023
Видалила багато родимок. Лазер та радіохвильовий ніж. Саме там де були пласкі родимки темно-коричневого кольору зараз келоїдні рубці. Мають жахливий вигляд, зудять. Правда в мене не на обличчі, а плечі, шия, спина.
Потужна махіна• 03 ноября 2023
Тут треба дивитися від чого менший комплекс - від родимки чи від шраму. Я всі родимки залишила, бо до шрамів не готова, а вони будуть, при умові, що родимки більші у діаметрі за три мм.
ОбережнаЯ• 03 ноября 2023
Зависит от кожи и от возраста.
До 25 думаю еще регенерация хорошая и грама не должно быть
Стебель березы• 03 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
У мене була велика майже плоска, трохи виступала. На щоці.
Електрокоагуляцією видалив лікар. Сказав, що залишиться світліша пляма.
Насправді нічого не залишилося.