Педиатор_я• Изменено 02 ноября 2023

Як думаєте на таку зарплату можливо побудувати будинок?

Зустрічаюсь з хлопцем. У нього дуже серйозні наміри на мене. Хоче одружуватись і дитину. Але є одне Але, де я не розумію чи то він літає в хмарах. Чи та я якась песимістична. В нього є мрія-власний будинок. На даний момент є тільки пуста ділянка, будинок планується на 120 кв. м. Він отримує 50 тис грн плюс кожного місяця є від 200 до 1000 дол як доп. Я заробляю приблизно так же. І тут я не можу зрозуміти як він планує будувати будинок, коли зʼявиться ще дитина і я не буду працювати хай 3 роки. Всі будемо жити на його ЗП. Я не готова їсти одні макарони, заради будинку. Я звикла жити комфортно. Це йому озвучую. Він каже все буде ок. От і стало цікаво почути думку зі сторони. Чи можливо з такими даними взагалі починати будувати той будинок.
P. S Квартира є своя і в нього, і в мене, за зйом платити не треба.
Розвідка Маші• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Немає. Він виріс в квартирі. Пояснюю. Навіть фундамент як приклад наводжу, що ти думав за одну суму, а вийшло в два рази дорожче. Він розраховує побудувати будинок за 50 тис дол. Я йому пояснюю, що внутрішні роботи з ремонтом треба теж враховувати на таку суму, а то і куди більше. А не просто вигнав коробку і готово. От на цьому і пішло непорозуміння. І я в його очах песиміст(
Ві - не його щастя
от і все

Киця-бриця• 03 ноября 2023
Я так і бачу ваші черги з олігархів
Киця-бриця• 03 ноября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Дуже влучний коментар,погоджуюсь з вами! Є перспектива будинку, а може далі і заробітки більші будуть? Гарний хлопець, все сам, має ціль і йде до неї, а автор тільки негативить
Автор рахує, що вона гідна прокурора, адвоката
Слоник-тоник• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Це не варіант. Мені вже 35. Не зрозуміло скільки той будинок буде будуватися.
А чого Ви плануєте аж 3 роки сидіти у декреті?
Тоскующая• 03 ноября 2023
Странная вы, автор. Вы уверены, что вам семья нужна с такой ’звездностью’? Это умение искать компромисс, а не переть как бык на ворота, считая себя единственно правой....
Сегодня не целуюсь• 03 ноября 2023
Дах буде від 10 000 долл
Коробка біля 20 000 долл
Після цього все тільки почнеться
Ще додавайте тисяч 20 якщо буде далі своїми руками все робити
А потім вже отделка

Ми будуємось 5 років
Це достатньо швидко
Але на коробку і дах гроші були одразу
Далі все чорловік сам робить
При ваших даних не будувалась би
З такими грошима це можливо коли є коробка
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дах буде від 10 000 долл
Коробка біля 20 000 долл
Після цього все тільки почнеться
А потім вже отделка

Ми будуємось 5 років
Це достатньо швидко
Але на коробку і дах гроші були одразу
Далі все чорловік сам робить
При ваших даних не будувалась би
Дякую Вам за розʼяснення
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Бо маю навіть законне право на це. Він мріє про будинок і сімʼю. Я мрію щоб мені сімʼя була в радість, а не ставати ломовою конякою. Якось так. Тому і обговорюємо це все ще на березі. Щоб ні для кого це не стало потім сюрпризом.
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Щось вас трохи заносить. Ви точно темою не помилились? Питання наче було в іншому-«чи можна побудувати будинок з такими даними?»А не хто кого вартий. Читайте, будь ласка, уважніше теми)

Неместная Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Я зараз сама на себе в місяць трачу не менше 20 тис. Плюс він, плюс дитина. Буде якраз дотягувати до 50 тис, якщо нормально жити, а не ужиматися. На будуватися залишаються копійки. От в мене і не складаються в голові цифри(
нафига вы тратите свои деньги ?
я раньше была такая как вы, такая же дурочка
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
Тут ви помиляєтесь. Якби я перла як бик, то навіть і не хотіла б дізнатися досвід інших, щоб глибше розібратися у цьому питанні.
Неместная Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Його. Точніше на його маму оформлена. Ділянка була ще до нашого знайомства.
ахахаха.
гиблый номер.
бегите .
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляНеместная Я
нафига вы тратите свои деньги ?
Він забезпечує тільки домашні потреби і інколи якісь подарунки мені і приємності. Все інше- косметолог, лікарі і т.д. я сама собі. Він не пропонував. Сама я теж якось просити не вмію. Але розказую, що в майбутньому це ляже на його плечі, якщо хоче повноцінної сімʼї. Він не проти, але як не крути бюджет то обмежений. А як ви перестали бути дурочкою, поділіться досвідом?
Киця-бриця• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Він вас уже заміж покликав, чи це ви уже в мріях дітей народили йому?
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Покликав, тому і обговорюємо ці питання
Барабан для дорослих• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Нові Петрівці. 15 км від Києва
Это слишком оптимистично, вкладывать все деньги в нынешнее время в дом в Новых Петровцах.
Соображалочка• 03 ноября 2023
извините, но 120 кв.м. для дома- это ниочем ) у меня квартира 100 - ничего особенного....
если уж строить дом, то побольше
Кашка-маняшка• 03 ноября 2023
Якщо перед тим як будувати накопичити хоча б 40 тис. доларів, можливо. Так, це займе деякий час, але ж і зарплата може зрости(головне, щоб не знизилась). Цього вистачить на коробку і підвести комунікації.
Якщо накопичень немає зовсім - краще не починати. Дивно, що ви радитесь з чужими людьми, такі важливі питання треба прямо обговорювати з чоловіком, щоб потім не було непорозумінь.
Я вся ваша• 03 ноября 2023
Ні шансу немає

Я вся ваша• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Мої батьки так само, все дитинство ненавиділа той будинок. Бо років 20 економія тотальна. Знову в це болото не хочу. А він наче не розуміє. І як мантру повторює що все буде(
Навіщо будинок,коли у вас є квартири???
Калинові вуста• 03 ноября 2023
Автор,він просто додав вашу зп до своєї і зрадів,що на одну жити,а на іншу будинок можна будувати. Ви ж одразу розберіться,а не коли вже буде пізно. Може він не в курсі що ви в декрет на 3 роки зібралися або хочете витрачати свою зп тільки на себе.
Я вся ваша• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
А якщо дитина хвора буде чи ще щось таке?
На одну тільки вагітность та пологи скільки грошей піди може
Калинові вуста• 03 ноября 2023
Ответ дляЗаикальница
вам нужно определиться, хотите ли вы ребёнка, заглядываете в коляски? тогда рожать, времени осталось не так уж много.
а дом - ну хочет строить, пусть строит, чего вы топчете мечту пусть на свои строит, много он настроит? может там свекровь даст половину, может ещё что, главное - не вкладываться туда, это в прорву.
Мене ніколи чужі коляски не цікавили і зараз з дитиною не цікавлять чужі діти і милішими вони мені не стали, так само бісять всі крім свого
Меряю от 0• 03 ноября 2023
Боитесь что на омаров не хватит?
Замріяна• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Та наче теж люди роблять які і сусідам будували. Фундамент уже заливається. Пішло уже 12 тис. ХЗ чому так. От я і розпереживалась, що з такими цінами не витягнемо.
Може він робить із підвальним приміщенням під будинком? В такому разі, ціна буде дорожчою.
Слоник-тоник• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Почитала тему детально. В принципі, так. Якщо його ділянка (а тим більше його мами!) то сенсу рвати сраку немає.
Черговий по кухні• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Будувати на землі свекрухи не має сенсу.
Ви ще й напишіть чи єдина він дитина!
Але навіть якщо так вам вкладати все життя, а у випадку розлучення ви там ні до чого.
ЗавЛабСнаб• 03 ноября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Що значить хоче дитину,а ви її хочете?Ви вивчіть гарно цю людину,а то так погрузните в те що він хоче,що потім будете писати хелп тут.
+1000000
Ласую колобками• 03 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Зависть - она такая)
Вы хоть спали ночью или ждали пока отвечу?
Не спала. Цілу ніч моніторила. В мене ж інших справ немає, залишається лише заздрити.
Булькаю• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
В декрете он вам на всё это ничего не даст. Будьте уверены. Это сейчас он рассказывает , что всё будет. Не будет. Ему будет важне дом и ремонт в нем. А дом на его маме и земля на его маме. Даже не на нем , а на его маме. Ситуация не очень вобщем.