MissGolovchuk• 03 ноября 2023

Дівчата, так мало відгуків за 611 садок!

Може хтось хоть щось розкаже про плюси, мінуси. Збираємось там навчатись. Після приватного садка дуже переживаю за адаптацію свого 5 річного сина. Але в роті каша, бовтає багато але багато слів «коверкає». А ще дуже невсидчивий та енергійний. Чи вартує воно того? Там дійсно допоможуть?
Буду дуже вдячна!
А_мій_самий_самий• 03 ноября 2023
У нас со двора дети знакомые ходили, все бесплатно, включая питание, было. Не знаю как сейчас. Занятиями и садиком были довольны.

автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Те що безкоштовно це звичайно круто, особливо після приватного, в якому взагалі нічому не вчили.
Дякую за відповідь❤️
Коржик• 03 ноября 2023
Не знаю, чому нема відгуків, на районі це один з найкращих по відгукам, в усякому разі в 2010-2015 був. І син, і дочка брали приватні заняття у логопеда з цього садочка, вона просто супер. Хоча у сина вади були середньої важкості. Вона і читати його навчила при тому, що в нього дислексія/дисграфія.
У мене погодки і просто не було фіз.можливості водити дітей в різні сади, інакше сина туди б віддала.
Tatius_ka• 03 ноября 2023
Прекрасний садок, але все залежить від групи
Моя дитина побувала в трьох різних, так от логопеди в двох останніх - небо в земля в порівнянні з першою

Заняття реально є. Домашка обов´язкова.

Особиста порада - ОКРІМ садочка займатися і вдома, і в спец центрах (якщо онр 1-2 степені, або ЗПР)
Невидимка• 03 ноября 2023
Мало потому, что Вы пишете на всеукраинский форум. Вот даже сейчас Вам отзывы пишут, а Вы уверены, что это все про один и тот же садик? Вы же даже город не указали. Зайдите в Фб, в группы своего района, там отзывов будет куча.
автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляTatius_ka

Заняття реально є. Домашка обов´язкова.

Може підкажете до якого викладача краще йти? Чи номер групи. Буду вдячна
Tatius_ka• 03 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
нажаль про цей садочок чомусь в місцевих групах відгуків мало
автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляTatius_ka

Заняття реально є. Домашка обов´язкова.

Не підкажете яку групу обрати краще?
Tatius_ka• 03 ноября 2023
Ответ дляMissGolovchuk
ДУЖЕ задоволена викладачами і логопедом в групі №2 (але наскільки знаю, логопед там вже інший. Була Ірина...)

і ДУЖЕ задоволена викладачами і логопедом в групі №11

Але враховуйте що моя дитина той садочок ’закінчувала’ кілька років тому - і Вам треба шукати свіжі коментарі

автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Так пройдіть мимо просто)
611 наскільки мені відомо, тільки в Києві.
Tatius_ka• 03 ноября 2023
Ответ дляMissGolovchuk
Не підкажете яку групу обрати краще?
там же ще відштовхуються від віку.
Якщо Ваша литина умовно має 6 рочків, а група, що я раджу, в цьому році набрала малишат - то який сенс радити?

п.с. повірте, щоденні занняття в будь-якому випадку НЕ НАШКОДЯТЬ

Яки у Вашої дитини діагноз?
Може ще багато чого порадити
автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляTatius_ka

Дякую, ото ж шукаю😅
автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляTatius_ka
там же ще відштовхуються від віку.

Яки у Вашої дитини діагноз?
Може ще багато чого порадити
У малого ЗМР 2-3 рівня. 5 років тільки виповнилось. Але на фоні цього ще він дуже активний, але гіперактивність ніхто не ставить.
автор MissGolovchuk • 03 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
І так, я впевнена що це про цей садок. Бо логопедичний 611 точно один в Україні)
Tatius_ka• 06 ноября 2023
Ответ дляMissGolovchuk
автор, ведіть дитину туди - і навіть не думайте
гірше точно НЕ буде