Вапщета• 03 ноября 2023
Саксенда, де купити?
Дівчата, треба її купити. Допоможіть)
Мочалкин блюз• 03 ноября 2023
Подивіться повний аналог Віктоза. Ваш препарат вилучений з обігу через фальсифікацію.
ТаПрямТам• 03 ноября 2023
тоже ищу, врач назначил. Нашла только под заказ за 7000, это очень дорого((((
Бабайко• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Теж лікар призначила тільки Саксенду
ТаПрямТам• 09 ноября 2023
Ответ дляБабайко
Теж лікар призначила тільки Саксенду
Так де ж її взяти (
Liubov1990• 02 декабря 2023
Я сьогодні була у аптеці і мені сказали там ,що вона буде у лютому. Щось таке вони чули .. тільки лікар мені захотів таке призначити і її немає.. не везе мені ..
Астановитесь• 06 декабря 2023
Ответ дляKokokoo
Якщо Київ, то нема ніде її теж.
Киевская область, есть бронь в аптеке на Виктозу за 2900 - 2 шприц-ручки.