Малявка ще та• 03 ноября 2023
Зі скількох градусів одягаєте 5 ти річкам колготи під штани?
Брюльтик• 03 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Легінси, це ж теж вид штанів. Тобто 2 штанів?
З якого дива тоненькі легінси це вид штанів? Вони тонші від колгот.
Ашотакоя• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Від дитини залежить, я своїм трьом одягала десь з середини вересня.
цьогоріч у вересні?
то ж до жовтня була майже літня спека
Непереможна• 03 ноября 2023
Офигеваю с сегодняшних тем. Зимний комбинезон, колготки под штаны. Мой даже куртку не носит пока. Футболка и что-нибудь из флиса.
Allein74999• 03 ноября 2023
Я вчера побегала в одних джинсах в +7 в ветер, сегодня жду узи почек.
Не знаю, как у вас детям не холодно.
Ашотакоя• 03 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Не знаю, как у вас детям не холодно.
ну то особисто в вас може проблеми з нирками
я до нуля ходжу в джинсах звичайних, не холодно.
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляАшотакоя
цьогоріч у вересні?
то ж до жовтня була майже літня спека
Ні, раніше, мої вже дорослі
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляНепереможна
А мій 20 річний і і шапці ходить, ввечері після тренування актуально.
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Не знаю, как у вас детям не холодно.
Я позавчора йшла з роботи пішком, ливень був, і хоч в теплому і плащ клейончатий на роботі був, одягла, все одно трохи промокла і зразу потягнуло спину, зараз на уколах. А люди дітей не бережуть. Земля вже холодна, а деякі діти бачу в тонких кросівках.
Ашотакоя• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ні, раніше, мої вже дорослі
то раніше ви нагядали їм теплі штани в середині вересня незалежно від температури? зазвичай вересень дуже теплий місяць. іноді навіть такий спекотний, що до останніх чисел можна купатись у водоймах.
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляАшотакоя
Не у всіх регіонах, знаю, що у вересні у нас тепло завжди було вдень, а ввечері і вранці вже прохолодно. Але зараз мами продаинуті, не хотять соромитися з колготами чи легінсами. Родичка якось в 10 градусний мороз привезла свою дитину в бодіку і носочках, а зверху зимовий комбез, сказала, так он же теплий..
Повітруля• 03 ноября 2023
Ответ дляИМХОля
на вулиці вдень +10-15 весь цей тиждень, а в мороз тоді як одягаються? якщо зараз підштанники і флісові штани?
Ввечері +10. Не жарко взагалі
На сильні морози є лижні штани
Повітруля• 03 ноября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Не одеваю даже в мороз.Маленькому рейму на человечек одевала,потом на лёгкие штаны в сад.А так мой ещё в кофте ходит,с утра 5,днём 15.Он даже в мороз не оденет лосины.
В +5 ходити в одній кофтинці…. Ну так собі порада
Ашотакоя• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
нащо колготи у вересні?
хіба що якийсь аномальний холод для цієї пори року.
в бодіку і гетрах і моя дитина була. тільки бодік мериносовий. і шкарпетки тонкі такі ж мериносові. і звичайні гетри, а зверху тільки комбез. і дитя спало на вулиці по дві години під ковдрою, як дома виймала, то був такий приємно-приємно тепленький. не перегрітий.
головне правильний одяг підібрати, а не щоб побільше
ИМХОля• 03 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
Ввечері +10. Не жарко взагалі
На сильні морози є лижні штани
а сильні морози -це скільки?я думала тоді вже взагалі не виходити...
Прибираю щодня• 03 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
Моїм 10, вдягають підштанки вже тиждень. + костюми на флісі
Вже дорослі, самі вирішують. В дитинстві теж полюбляли тепло вдягатись.
Дивіться по своїм дітям. Хтось в футболках, хтось в куртках
Вибачте, а де Ви живете. В нашому регіоні вдень ще +14. Які підштаники?
ИМХОля• 03 ноября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
зараз +12, я в джинсах і коротких шкарпетках, взагалі не холодно, не уявляю зараз дитині підштанники і штани натягнути
Прибираю щодня• 03 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
А якщо застудять статеві? З дитинства
Вчіть не сідати на холодне.
Гарні диньки• 03 ноября 2023
Ніколи не одягаю колготи під штани. Лише , якщо катаємося на лижах, санках, тоді термобілизна
Голубец• 03 ноября 2023
Ответ дляИМХОля
Ми в Мико, мій шурує в кофтинкі, бачу інші діти в пуховиках і шапках. Мамки альо, на вулиці біля 20 градусів, яка шапка???
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляАшотакоя
нащо колготи у вересні?
Ну може вам по карману ті мериносові, мені, думаю, ні. Тому варіант побільше, а правильно сказати, необхідна по погоді багатошаровість, бо гріє не одяг, а прошарок повітря між ним. Теж гуляла в мороз зі своїми дітьми і по 3, і більше годин. Ніхто не замерз