Блондинка в Законе• 03 ноября 2023

Чому всі так фукають на майонез?

Як тільки заходить мова про салати, то усі зразу: тільки не майонезний, його взагалі не можна їсти, ніколи, ні разу, нізащо... Що в тому майонезі такого шкідливого? Олія, яйця, гірчиця - що тут шкідливе?
Единорог помог• 03 ноября 2023
це якщо домашній

ПодругаМужа• 03 ноября 2023
Якщо саморобний то нічого шкідливого. А взагалі якщо в нормі і не так часто то чому б ні)
Большой секретик• 03 ноября 2023
почему нельзя заменить его оливковым маслом?
Колгоспниця• 03 ноября 2023
Это в нормальном майонезе, в том, что в супермаркете в пакетиках, ничего этого в составе нет..
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
це така своєрідна мода
дівчата хочуть мати вигляд правильнопітающіхся листями салату та овсяноблінами
Зубожиння• 03 ноября 2023
Тут на все фукают. На майонез, на мясо, на сладкое... А потом БАДы жрут с Айхерба, потому что в обморок падают.
автор Блондинка в Законе • 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
це така своєрідна мода
Може й так))
Мэри Попкинс• 03 ноября 2023
Я или отвыкла от такого жирного или уже не то с жкт, подташнивать будет от майонеза
Бубль Гум)• 03 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик

Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
А рафінована олія? А сирі яйця?
Атятя_тётя• 03 ноября 2023
Магазинный майонез вреден. Неизвестно, что там в составе кроме того, что вы перечислили. А домашний делает мало кто
Padmavati• 03 ноября 2023
Я не фукаю. Жить не могу без майонеза
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Може й так))
ну це все досі відрижка совкового дефіциту. спочатку як майонез став доступним, його почали пхати у всі страви без розбору, а тепер фукають.
GaleTTa• 03 ноября 2023
Всё можно кушать в меру. Аминь.
Зараз все скажу• 03 ноября 2023
Лишний жир потому что, немного масла,или сметаны полезней
Спасу мир• 03 ноября 2023
Потому что от него очень сильно растёт вес
Бубль Гум)• 03 ноября 2023
Я не люблю майонез. И никто в семье не ест.
Дети даже пробовать не хотят.
Все салаты кроме оливье раз в году на НГ заправляем оливковым маслом.
Оливье делаю - майонез со сметаной.
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
От і ми. Інколи б з´їли салат але просто вже відвикли і дискомфорт в шлунку.
ПодругаМужа• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
А рафінована олія? А сирі яйця?
Ну ви що його кожен день їсте?

Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ну ви що його кожен день їсте?
А для чого? Є багато цікавих салатів, заправок без майонезу.
Алина-1240• 03 ноября 2023
А что полезного,сегодня дома колотила,почти 2 стакана подсолнечного масла полезные?)
Ответ дляЕдинорог помог
це якщо домашній
Звісно, я про домашній. Хіба ще хтось купує типу майонез в магазині? Його робити 20 секунд. Коли до мене приходять гості і не хочуть майонезні салати, то я трохи ніяковію. Навіть не знаю, що казати. Знають, що майонез домашній, але все одно фукають і брезгливо морщаться. Таке...
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
а є що смакує саме з майонезом.
страви ж різні
а майонез це лише один із соусів
ПодругаМужа• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Для того що в моїй сімьи обожнюють салат из крабових палочок, а без майонезу він ніякий. Шуба теж без майонезу ніяка.
Ответ дляТепличная
А рафінована олія? А сирі яйця?
Можна замінити на оливкову, замість яєць розсол із квашених огірків, варіантів море. Все одно фу-фу-фу?
Колгоспниця• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Может именно потому что домашний. Боятся не пастеризованных яиц. Мне нравится итальянский майонез в банках, определенной фирмы.
Лапка• 03 ноября 2023
Ох уж эти модницы))
Нет, я тоже люблю и лосось и авокадо, в холодильнике вчегда есть хамон и минимум 3 вида сыра. Минимум раз в неделю ходим в ресторанчики, на этой неделе забронировали столи в ресторане Эктора. Но! На ввходных буду делать сельдь под шубой и с майонещом. Мода-модой, а я люблю и муж тоже))
Единорог помог• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
олія, багато олії .... оливкова-корисніша.
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
а є що смакує саме з майонезом.
страви ж різні
а майонез це лише один із соусів
Можливо, ми просто салати які без майонезу ніяк, не готуємо.
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
А, ну палки ми ніколи не готували і не їли. Шубу поки бабуся жива була робила для неї, більше ніхто не їсть.