Блондинка в Законе• 03 ноября 2023
Чому всі так фукають на майонез?
Як тільки заходить мова про салати, то усі зразу: тільки не майонезний, його взагалі не можна їсти, ніколи, ні разу, нізащо... Що в тому майонезі такого шкідливого? Олія, яйця, гірчиця - що тут шкідливе?
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
і шо з того
це ваша особиста справа
чи вам потрібно, щоб усі інші відмовились?
якесь сектанство, їй богу.
це ваша особиста справа
якесь сектанство, їй богу.
І що ви мені хочете довести своїми коментарями? Їжте на здоров´я, мені він в раціоні не потрібен.
Давно без алко• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну то в інші салати навіщо він?
наприклад, салат з свіжих овочів літній, з огірків, томатів, перцю. шо туди майонез?! звичайно ж, для цього пасує духмяна нерафінована олійка або заправка з оливкової та фруктового чи винного оцту з прянощами
ну так я ж об этом и писала, что можно найти альтернативу майонезу во многих салатах и это намного вкуснее (даже не полезнее, а именно вкуснее :) )
Зубожиння• 03 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
ну так если в меру, то какая проблема в майонезе ? Я, например, могу своего ребенка 1-2 раза в месяц отвезти в мак, потому что ему нравится и не вижу в этом проблемы. Это с той же оперы, что и есть майонез
А я разве написала, что вижу проблему в майонезе??
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
а мені непотрібно щось з вашого раціону наприклад
ото й все
Давно без алко• 03 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
я поддержала вашу мысль в ответ на мой пост
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
це не альтернатива
бо майонез у всі салати без розбору - ніяк не правило
Шукаю трусики• 03 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик
почему нельзя заменить его оливковым маслом?
бо майонез має інший смак, хіба це не очевидно?
Без комплексів• 03 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Та ну, оливкое масло и майонез совсем не сравнить. Плюс не все используют оливковое. Я например не использую. А в домашнем майонезе нет ничего плохо)
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
ото й все
Тоді до чого ваш коментар під моїм)
Мені взагалі всеодно, що люди їдять.
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Тоді до чого ваш коментар під моїм)
Мені взагалі всеодно, що люди їдять.
тоді навіщо ви людям пишете ’можна ж взагалі відмовитись’
Блондинка в Законе
• 03 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
А вы пришли белое пальто выгулять?
Что значит ’Хіба ще хтось купує типу майонез в магазині? ’?
А для кого он по вашему продается в магазинах?
Вгадали)) Не змогла придумати, кому ще своїм пальто похвалитися
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я не людям, а вам на ваш коментар.
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Я не людям, а вам на ваш коментар.
а я не люди?
от навіщо ви особисто мені писали ’можна ж відмовитись’
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
я купую іноді Хелманс
Істеріомама• 03 ноября 2023
Та нічого аж шкідливого там немає, лиш він калорійний, це має найбільше стримувати. Зазвичай Ложку олії додали, вже все змащений, а от буває, що у господиньки складники салату плавають в майонезі .
Блондинка в Законе
• 03 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Чуть не стошнило....
Майонез из оливковой олии , рассола и горчицы? Серьезно?
Не удивительно что ваши гости этого не хотят есть....
А з чого ви взяли, що я готую із розсолу? Просто читала, що так можна готувати пісний майонез, для прикладу написала. Я беру звичайні сирі сальмонолезні яйця)))
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
чи ото славнозвісне ’мясо по французьскі’
жирна свинина плаває в розшарованій емульсії
После шести ни-ни• 03 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик
В оливье?)) Или любом ’ зимнем’ салате типа шубы, мимозы и тд
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
а я не люди?
А навіщо ви перша під моїм коментарем написали? Що ви хочете довести? Для мене майонез це гидота і то вже давно в будь яких кількостях.
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
я хочу довести, що кожний їсть що вважає за потрібне без порад сторонніх осіб.
После шести ни-ни• 03 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ну ви що його кожен день їсте?
Сырые яйца достаточно один раз съесть))
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так не потрібно було під моїм коментарем свої сторонні поради давати. Доводьте далі. Я їм те що вважає за потрібне
Істеріомама• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Саме так. Майонез, ну присмачуйте ложкою живою олією на хліб, народ в осн массі багато олії чи смальцю(якісного ) не вживає , зате краще ложками майонез в прикусу з хлібом.
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
і я їм те що вважаю за потрібне
страви з майонезом у тому числі
После шести ни-ни• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Звісно, я про домашній. Хіба ще хтось купує типу майонез в магазині? Його робити 20 секунд. Коли до мене приходять гості і не хочуть майонезні салати, то я трохи ніяковію. Навіть не знаю, що казати. Знають, що майонез домашній, але все одно фукають і брезгливо морщаться. Таке...
Я тоже фукаю и морщусь. И на тирамису тоже. Сырые яйца, пусть даже перебитые с маслами, сахарами и проч, мне фубе
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
а іноді хочеться
шматочки житнього хліба (не бородинського, а ото що круглий, український) підсушити в духовці, змастити майонезом і зверху тоненькі кружечки солоного огірка
После шести ни-ни• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Можна замінити на оливкову, замість яєць розсол із квашених огірків, варіантів море. Все одно фу-фу-фу?
Как же не хватает рыгающего смайлика
рассол из квашеных огурцов???? Что это за майонез такой
рассол взбитый с маслом
Істеріомама• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
а іноді хочеться
ООО, це прекрасно. ще оселедчика шматочечок невеличкий
Тепличная• 03 ноября 2023
Замовляли якось невеликий обід в ресторані, то навіть адміністратор при формуванні меню сказала, що салати з майонезом замовляю люди старші, молодь майже не замовляє.