Блондинка в Законе• 03 ноября 2023

Чому всі так фукають на майонез?

Як тільки заходить мова про салати, то усі зразу: тільки не майонезний, його взагалі не можна їсти, ніколи, ні разу, нізащо... Що в тому майонезі такого шкідливого? Олія, яйця, гірчиця - що тут шкідливе?
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Можливо, ми просто салати які без майонезу ніяк, не готуємо.
ну не готуйте
а я готую
наприклад, холодна відварна телятина чи телячий язик з зеленим горошком смакує саме з майонезом.
це соус. просто соус, який пасує до деяких страв.
як наприклад до шашлику томатний соус типу кетчупу

автор Блондинка в Законе • 03 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
олія, багато олії .... оливкова-корисніша.
Олія шкідлива? Може ви і праві, тому і питаю, що з тим майонезом не склалось?
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Можна замінити на оливкову, замість яєць розсол із квашених огірків, варіантів море. Все одно фу-фу-фу?
Для чого? Я купую оливкову справжню, не дешеву і хочу відчувати смак, а не це все намішане.
Бубль Гум)• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Звісно, я про домашній. Хіба ще хтось купує типу майонез в магазині? Його робити 20 секунд. Коли до мене приходять гості і не хочуть майонезні салати, то я трохи ніяковію. Навіть не знаю, що казати. Знають, що майонез домашній, але все одно фукають і брезгливо морщаться. Таке...
А вы пришли белое пальто выгулять?
Что значит ’Хіба ще хтось купує типу майонез в магазині? ’?

А для кого он по вашему продается в магазинах?
Соображалочка• 03 ноября 2023
Туда ложат всякую дрянь.
Дома можно делать , крутой получается.
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну не готуйте
а я готую
То і не готую. Не 90 ті ж , достатньо різних інших страв.
Колгоспниця• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Майонез обычно довольно острый, может быть поэтому. Тут не всегда надо на свой счет принимать, может человек в принципе не ест майонез, никакой... По состоянию здоровья или на вкус не нравится..
Бубль Гум)• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Чуть не стошнило....
Майонез из оливковой олии , рассола и горчицы? Серьезно?
Не удивительно что ваши гости этого не хотят есть....
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
до чого тут 90ті
саме тому що достатньо різних страв, майонез зовсім не обов’язково подавати до кожної. ну от зовсім.

Крим мій• 03 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик
почему нельзя заменить его оливковым маслом?
Действительно! И почему булочку не заменить черным хлебом с отрубями
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
до чого тут 90ті
А можна взагалі відмовитися, можна ж
Единорог помог• 03 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
саме соняшникова олія. я не фукаю на майонез, їм його в салатах, але дуже рідно
Бубль Гум)• 03 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Ещё напишите коньяк заменить рассолом с соевым соусом и можно закрывать тему
Крим мій• 03 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Да-да, именно так, забыла про коньяк написать))))
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
А можна взагалі відмовитися, можна ж
ну то відмовляйтесь, хто вам заважає
от я наприклад не їм бобові. не подобається мені смак ані фасолі, ані сочевиці. воно мені як пісок.
ніколи не покладу в суп одночасно картоплю та макарони. бо воно мені гидке разом у рідині плаваюче. а люди їдять і не мають уяви, що можна готувати перші страви якось інакше. то все справа особистого смаку.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 ноября 2023
Ага,говорити -говорять,а як прийдуть в гості то ті салати мойонезні луплять,аж гай шумить
Давно без алко• 03 ноября 2023
потому что майонез на 99% состоит из растительного масла, т.е. очень жирный. Понятно, что если вы будете его есть не часто, то проблем не будет, а вот если постоянно, то добро пожаловать в очередь за панкреатитом.
xxMari• 03 ноября 2023
Дві причини
Або начитались псевдонаукового лайна про консерванти, крохмаль і т.д.
Або демонізують через калорійність. Легше жвакати траву і пусту кашку, ніж вести активний спосіб життя і знати міру у вкусняхах та дотримуватись балансу у харчуванні
А є ще ті люди, котрі просто не полюбляють. Але вони просто не їдять і все)
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
О, ні. В гостях я категорично не їм

Цигарний шланг• 03 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Я или отвыкла от такого жирного или уже не то с жкт, подташнивать будет от майонеза
Та не жирніше рослинного масла, взагалі то.
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну то відмовляйтесь, хто вам заважає
Та відмовилася не тільки я, а і всі моїй сім´ї.
Цигарний шланг• 03 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
А что полезного,сегодня дома колотила,почти 2 стакана подсолнечного масла полезные?)
Ви їх за раз з´їсте, чи що?
Додасте ложку в салат, як і масла
Тепличная• 03 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
Мені навпаки здається, якщо люди їдять постійно організм звикає і їм нормально. А якщо інколи, то організм не сприймає і тяжкість в шлунку, і все інше. Ще з копченням так теж
Зубожиння• 03 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
Сколько майонеза кладут в салат? Ведро? Или пару ложек? И за раз сколько съедают? Панкреатит, блин...
Давно без алко• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
я тоже так думала, а теперь хожу без желчного.
Вообще любая еда нормальна, если ею не злоупотреблять
Давно без алко• 03 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
да вам же никто не запрещает есть майонез :)))) Я вам говорю со своего опыта. Майонез - это фактически растительное масло. Есть семьи, в которых майонез употребляют в больших кол-вах, особенно это было принято в 2000-х. Я свою семью давно перевела на сметану с горчицей в салатах. Остались только салаты по типу оливье, шуба, крабовый салат, которые не представляю без майонеза.
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляТепличная
і шо з того
це ваша особиста справа
чи вам потрібно, щоб усі інші відмовились?
якесь сектанство, їй богу.
Зубожиння• 03 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
Так никто не говорит про обжорство. Все в меру.
Невгамовна шахиня• 03 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
ну то в інші салати навіщо він?
наприклад, салат з свіжих овочів літній, з огірків, томатів, перцю. шо туди майонез?! звичайно ж, для цього пасує духмяна нерафінована олійка або заправка з оливкової та фруктового чи винного оцту з прянощами
Давно без алко• 03 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
ну так если в меру, то какая проблема в майонезе ? Я, например, могу своего ребенка 1-2 раза в месяц отвезти в мак, потому что ему нравится и не вижу в этом проблемы. Это с той же оперы, что и есть майонез